Krupice má další tajemství před Pepou, co to je?

Krupice se sice ve středu přiznala, že tuší, že Pepa nebude její muž s velkým M., ale drží v sobě i jiné tajemství, které se rozhodla někomu říct. Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu.

Krupice na sobě svůj souboj sama v sobě nedává na první pohled najevo. Přestože se Pepa během pánské jízdy opravdu zřídí, postará se o něj bez problémů. Dokonce ho nechá spát v hospodě jako tolerantní manželka:-)

Během návštěvy Braunovky ovšem prozradí něco z jejich soukromí. Téma? Těhotenství. Vysněný prcek, kterého si přeje hlavně Pepa, nebude. Pavlína celou tu dobu bere antikoncepci. Pepa se tedy snaží a trápí naprosto zbytečně.

Proč to Krupice dělá? Možná proto, že si nebyla jistá, že s Pepou dítě chce. A pokud si nebyla jistá, tak ve chvíli, kdy o tom začne mluvit nahlas, je její jistota stoprocentní. Ivana se dokonce zeptá na to, jestli Pavlína Pepu ještě miluje. Co odpoví?

Podívejte se na scénu z pondělního Přístavu:

Přístav uvidíte v každé pondělí a středu na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.