Seriály a filmy

30. listopadu 2016 21:55

Petra Kloidová

Krupice se vrací do Přístavu a Roman bude muset plodit!

Co uvidíte v pátečním Přístavu č. 81? Romana přejde smích, když zjistí, že přichází chvíle, která mu přišla doteď jednodnuchá – bude muset zplodit dítě. Zatímco do Přístavu se vrací milá Marka Skály. Krupice se potká dokonce i s Pepou.

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Nečekaný návrat slaví Pavlína Krupičková, která se vrací za svým Markem Skálou do Přístavu. Je to překvapení pro všechny a Krupice bude zaskočená, jak se poměry v celé Zátoce změnily. Zatím se k ní totiž nedoneslo ani to, že její kamarádka Ivanka se dala dohromady s Josém. O tom, že Marek vyhodil Josého Krupice také nic netušila.

Jedna věc však zaručeně zůstává při starém. Je to nevraživý vztah Mili ke Krupici. Takže se můžete těšit na další humorné hádky, ale i dojemné setkání Krupice a Krupičky, bývalých manželů. O dost méně dojatá bude však žárlivá přítelkyně Kobliha, která Pepovu bývalou ženu zatím nepotkala.

Johana odjíždí

Johany čas nastal, odjíždí do Anglie obsluhovat Angličany v klasickém baru, aby se naučila co nejlépe anglicky. Petr, její přítel, z toho rozhodně nadšený není. Johaně se dostane dojemného rozloučení od rodičů. Marek jí dokonce uspořádá noční ohňostroj a Tereza předá velice praktický dárek pro každou ženu do divokého Londýna.

A jak bude vypadat loučení s Petrem? Čekáte romantiku? Petr s Johanou další ráno zaspí o půl hodiny, a tak svoje poslední minuty spolu rozhodně neprožívají jako dva zamilovaní milenci, ale zcela prakticky – útěkem na letiště. Stihne Johana letadlo? A co bude po jejím odjezdu dělat Petr?

Do Mili půjde elektrický proud

Mili Hrdá Pátková je sama nabitá energií, že by ji mohla rozdávat po celé Zátoce a neubylo by. Ale Radim má zkrátka další nápad, jak ušetřit na energiích a rozhodl se, že kolo vytvářející elektrický proud využije. Mili zaměstná zrovna tak. Napustí do ní elektický proud, aby mu věřila. Ta si naivně myslí, že Radim vymyslel nový druh elektrárny. Můžete se těšit na další vtipnou scénu v podání oblíbené dvojice Hrachovcová – Čtvrtníček.

Roman se bude muset pochlapit

Romana zasáhne dlouho očekávané nečekaně. Jeho bývalá přítelkyně Hana se se svou přítelkyní náhle objeví v Přístavu s hotovou věcí – jdou dělat s Romanem dítě! Roman se cítí právoplatně pod tlakem a hroutí se v kuchyni za smíchu Marka Skály a rozkazování Hanky.

V Přístavu je však i Romanova přítelkyně Tereza, která se s celou věcí vyrovnává těžko. Co jí Roman řekne?

Podívejte se na premiérový díl Přístavu už tento pátek na Primě ve 20.15.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.