Marek bude v Přístavu zachraňovat ženy a bývalé studenty

Přístav uvidíte na Primě v pondělí ve středu ve 20.15. Marek Skála se zachová jako správný chlap. Zachrání ženu a dva vyhladovělé bývalé studenty, kteří složí poklonu jeho odvaze...

Přístav uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15! Kromě dvou nových postav uvidíte i ty "staré", které mají v každém případě naprosto nové zážitky nebo zjištění. Třeba jako Pavlína Krupičková.

Mezi Pepou Krupičkou a jeho manželkou už to poslední dobou jenom vře. Pepa se snaží hrát muže, který v rodině rozhoduje. Krkem je však viditelně Pavlína, již už naschvály Pepy začínají dost otravovat. Pavlína zažije daleko hezčí chvíli s Markem Skálou, který ji zachrání během nepříjemného zranění v řece. Krupice si rozřízne chodidlo o střep na dně řeky a Marek ji gentlemansky zachrání a ošetří. Mezi nimi to pořádně jiskří. A není to poprvé.

Pavlína následně odmítne Pepovi prozradit, kdo ji ošetřil a žárlivý manžel se rozhodne zjistit pravdu. Celou akci sledoval Radim Pátek z dalekohledu a výstižně ji okomentoval. Pepovi však nic neřekne. Co má Radim za lubem?

Radim sám nakonec přijal nabídku dr. Jonáše nechat si vybělit zuby. Teď toho lituje, protože má citlivé zuby a bolestí přímo trpí, zatímco jeho Milenka stále okouzlená dr. Jonášem se rozhodne svoje zuby ukazovat na každém kroku.

Důvod k úsměvu má i místní jogín, který se pořádně rozjede. Vypadá to, že by ho chtěla mladá obyvatelka Špičky, jež se rozhodla cvičit jógu. Bratr saxofonisty si s ní pak dokonce zatančí na jednu z hudebních odrhovaček v Přístavu.

Dvě nové postavy připlují na řece

V Přístavu uvidíte i dvě zcela nové postavy. Hudební duo se stylovým přijmením Dvořák a Smetana jsou bývalými studenty extělocvikáře Marka Skály. Petra Dvořáka hraje zpěvák ze skupiny SLZA, který sklízí úspěchy na všech mediálních platformách. Lukáše Smetanu si zahraje herec a moderátor Jakub Štěpán, který nám už teď prozradil, že ho čeká nešťastná láska... S kým?

To uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 26. 5. 2024

Berani, při prohlížení fotoalb, přestavování nábytku a vzpomínání na minulé časy můžete pocítit nostalgii. V mysli se vám vybaví emocionální události, se kterými jste se v době, kdy se staly, možná ještě plně nevyrovnali. Staré pocity, o kterých jste si mysleli, že jsou pryč, by se mohly vynořit a vehnat vám slzy do očí. Upřímně se těmto pocitům postavte čelem nyní, místo abyste je zase na další desetiletí někam nacpali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.