Marek bude v Přístavu zachraňovat ženy a bývalé studenty

Přístav uvidíte na Primě v pondělí ve středu ve 20.15. Marek Skála se zachová jako správný chlap. Zachrání ženu a dva vyhladovělé bývalé studenty, kteří složí poklonu jeho odvaze...

Přístav uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15! Kromě dvou nových postav uvidíte i ty "staré", které mají v každém případě naprosto nové zážitky nebo zjištění. Třeba jako Pavlína Krupičková.

Mezi Pepou Krupičkou a jeho manželkou už to poslední dobou jenom vře. Pepa se snaží hrát muže, který v rodině rozhoduje. Krkem je však viditelně Pavlína, již už naschvály Pepy začínají dost otravovat. Pavlína zažije daleko hezčí chvíli s Markem Skálou, který ji zachrání během nepříjemného zranění v řece. Krupice si rozřízne chodidlo o střep na dně řeky a Marek ji gentlemansky zachrání a ošetří. Mezi nimi to pořádně jiskří. A není to poprvé.

Pavlína následně odmítne Pepovi prozradit, kdo ji ošetřil a žárlivý manžel se rozhodne zjistit pravdu. Celou akci sledoval Radim Pátek z dalekohledu a výstižně ji okomentoval. Pepovi však nic neřekne. Co má Radim za lubem?

Radim sám nakonec přijal nabídku dr. Jonáše nechat si vybělit zuby. Teď toho lituje, protože má citlivé zuby a bolestí přímo trpí, zatímco jeho Milenka stále okouzlená dr. Jonášem se rozhodne svoje zuby ukazovat na každém kroku.

Důvod k úsměvu má i místní jogín, který se pořádně rozjede. Vypadá to, že by ho chtěla mladá obyvatelka Špičky, jež se rozhodla cvičit jógu. Bratr saxofonisty si s ní pak dokonce zatančí na jednu z hudebních odrhovaček v Přístavu.

Dvě nové postavy připlují na řece

V Přístavu uvidíte i dvě zcela nové postavy. Hudební duo se stylovým přijmením Dvořák a Smetana jsou bývalými studenty extělocvikáře Marka Skály. Petra Dvořáka hraje zpěvák ze skupiny SLZA, který sklízí úspěchy na všech mediálních platformách. Lukáše Smetanu si zahraje herec a moderátor Jakub Štěpán, který nám už teď prozradil, že ho čeká nešťastná láska... S kým?

To uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.