Marek se vrací s odpovědí do Přístavu. Zůstane?

Marek dostal v předešlých dílech nůž na krk od Romana Mareše. Buď se vrátí do Přístavu na 100%, nebo odejde a přenechá podíl Romanovi. Marek se konečně vrací s jasnou odpovědí. Jaká bude? To uvidíte na Primě ve 20.15 už v pátek!

Už teď se připravte na to, že 68. díl Přístavu bude opravdu mimořádně vtipný, čeká vás několik komických scének. A také konečné rozuzlení, jak to bude vypadat dál s Přístavem. Opustí Marek Skála Zátoku úplně a zůstane s Krupicí?

MIMOCHODEM, CELÝ DÍL MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY TADY

Přístav slaví jaro!

Do Zátoky už konečně nakouklo jaro a je čas na pořádnou grilovačku prolitou čepovaným pivem. Párty si vymyslí Roman s Céčkem a všechno uspořádají. Pyšta se hrne do práce, ale všichni mu to zakazují. Zatímco Pepa Krupička se snaží zasevše vyžehlit u Koblihy, která je na něj naštvaná.

Céčko svého bratrance Pyštu "práce všeho druhu" už naprosto nesnáší a musí ho hlídat, protože Pyšta je chodící katastrofa nejen v práci, ale i v osobním životě. Pyšta se zkrátka neovládá a dostane pořádně za vyučenou.

Pyšta dokonce bude opravovat kamna rodině Braunových. Zpočátku se snaží flirtovat s matkou Ivanky, ale to mu zatrhne vytočený Šimáček. Pyšta se pokusí kamna opravit, ale moc se mu to nepodaří, a tak alespoň všechny v okolí potěší tím, jak hezky se naučil české "r". V jeho podání je to totiž dokonalé "ž".

Mili uvaří Květu

Dr. Jonáš dostane slepici, medailistku Květu, která už nesnáší vejce, místo toho, aby ji léčil, ji odnese do Přístavu a daruje kichařce Mili, aby ji uvařila. Mili bude mít samozřejmě se slepicí ještě hodně vtipný rozhovor, dokonce se jí zeptá, jestli by chtěla být na paprice. Co slepice odpoví? Na to si počkejte už v pátek:)

Radim je otrávený

To by nebyl Radim Pátek, aby nestrkal nos tam, kam nemá. Tentonkrát se mu to ale příliš nevyplatilo. Radim si všiml, že na parcelu Šimáčka stále jezdí náklaďáky - vyčuchal problém, a tak se vkradl do místnosti, kde objevil sudy s jedem.

Šimáček ho samozřejmě upozornil, že se vydírat nenechá, ale v tu chvíli se Radimovi udělalo špatně. Radim se přiotrávil, v chatě ho najde Milenka a starosta Drozd musí situaci řešit. Jak se ovšem dostat legálně do objektu, který není ve vlastnictví obce? Možná poradí soudkyně Tereza?

Další díl Přístavu uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.