Marek seknul s tělocvikem, vrací se zpět do Přístavu!

Marek se vrací do Zátoky, má k tomu pádný důvod. Rozhodl se, že povznese byznys Přístavu. Kromě toho ho práce tělocvikáře zase přestala bavit. Co dalšího uvidíte na Primě už v pátek ve 20.15?

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Marek dal výpověď v Praze a rozhodl se, že byznys Přístavu nakopne a začnou s Romanem jako spolumajitelem hospody pořádně podnikat. Jenže během jara se celý byznys ještě tak úplně nerozjel. V Zátoce se objevují teprve první kolaři, ale Marek už má v plánu postavit pódium, kde by mohla hrát kapela o letních večerech, nebo udělat kemp. Na vkus Romana však všechno vidí příliš růžově.

Nemluvě o tom, že José se s příchodem Marka stává vysloveně třetím kolem u vozu. Marek není spokojený s jeho obsluhou v Přístavu, podle něj je příliš pomalý. S tím ale nesouhlasí ani Roman a s Markem se pohádá. Nakonec Marek přinese téma, které je nepříjemné pro všechny tři. Tři muži se na palubě Přístavu zkrátka neuživí. Jeden musí z kola ven a Marek má naprosto jasno...

Pojedou obě Lindy do Kanady?

Novinář Drtina a starší Linda prožívají vášnivý vztah a Drtina pozve obě dvě Lindy, aby s ním žily v Kanadě. Zatímco je malá Linda nadšená, velkou Lindu tak obrovská změna spíše děsí, ale je rozhodnuta s novinářem odjet. Jenže co na to dr. Jonáš, který si po roce se svou dcerou začal konečně rozumět? Ten dceru odmítá pustit, bude se muset najít pořádný kompromis.

Johana se učí na dvě zkoušky tajně

Johana má v jeden den zkoušku z římského práva, ale v ten samý den se musí objevit i na kapitánských zkouškách, aby mohla řídit hausbót legálně. Její matka Tereza ji hlídá, aby se pilně učila těsně před zkouškami, ale netuší, že Johana se tajně učí i na kapitánskou zkoušku, na které tak lpí Marek Skála.

Johanin táta mimojiné plánuje i léto s Petrem. Petr nemá teď příliš koncertů, a tak s létem v Přístavu souhlasí. Jenže Johana má opačný názor.

Braunovky zakládají divadlo v Přístavu

Alois Drozd je zničený z toho, že jeho manželka Libuška je po odjezdu vnoučat a dcery do Itálie jako vyměněná. Braunovky se mu rozhodly pomoci, aby Libuši nějak zaměstnaly. Rozhodly se, že budou hrát divadlo a Libuše bude dramaturgyní. Jenže postrádají herečky a hlavně herce, budou muset zaměstnat obyvatele Zátoky.

Přístav uvidíte už v pátek ve 20.15 na Primě.

Celý díl Přístavu můžete sledovat online po odvysílání i na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.