Martin položí Johaně zásadní otázku, na kterou neumí odpovědět. O co jde?

Přístav II (21) – Martin chce prodat auto kvůli Johaně

Zamilovaná dvojice Martin s Johanou spolu zase tráví čas a během řeči přijde téma, které je pro Martina Pátka dost důležité. Johana však neví, co má odpovědět. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu.

Johana Skálová se v minulém dílu vyjádřila tak, že miluje oba dva chlapce. Jenže muzikant Petr má momentálně dost napilno a programátor Martin Pátek na mladou právničku dost tlačí. Jak to všechno s Johanou a jejím vztahem dopadne?

Martin má pro Johanu novinku, hodlá totiž prodat starou dodávku, aby mohl koupit nové auto. Johana je trochu smutná, protože ve staré dodávce spolu s Martinem prožili hezké chvíle. Martin ji však vysvětluje, že by v dodávce v zimě kromě romantických chvilek také nejspíš umrzli.

Téma, o kterém se nemluví

Během jejich zamilované komunikace přijde na řadu ale i neoblíbené téma jménem Petr. Johana je zkrátka přesvědčená, že Petrovi svým milostným románkem s Martinem, příliš ublíží a momentálně nemá odvahu Petrovi, který právě prožívá splnění pracovního snu, cokoliv řici.

V pátečním dílu se ale Petr dozví alespoň to, že Martin Pátek bude Johanu vozit svým autem do školy, kterou má v Praze. Ačkoliv rozhodně neskáče radostí, překvapivě s tím souhlasil.

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.