Martin přemlouvá Johanu, aby s ním jela na neckyjádu. Štamgasti Přístavu si z něj dělají legraci

Přístav II (16) – Martin přemlouvá Johanu

Martin Pátek se rozhodně nevzdává. Když se dozví, že Petr nechal Johanu na holičkách. Pozve Johanu před celým Přístavem na neckyjádu on. Podívejte se na exkluzivní scénu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Johana je vytočená, že ji její přítel Petr zase potopil a nemůže jet na neckyjádu, protože nemá dvojici. Nakonec se nabídne její máma Tereza, která touží celou soutěž vyhrát (ačkoliv je hlavní cena noc strávená se spisovatelkou).

Šanci zavětří mladý Martin Pátek, jenž si na Johanu už dlouho brousí zuby. Nabídne Johaně, aby jela s ním. V plánu má zařídit plavidlo, které celou neckyjádu vyhraje. Jenže Johana je už domluvená s maminkou. Ani Martin to nebude mít jednoduché, Pátek už schromažďuje pet lahve, aby si mohl vytvořit vlastní plavidlo. Johana nakonec svolí k tomu, že pojedou společně. Jenže oba dva se budou muset u svých pánů rodičů vymluvit a omluvit.

Co dalšího uvidíte v pátečním Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Páteční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.