Mili dává výpověď z Přístavu kvůli Drakovi!

Přístav II (8) - upoutávka

Co uvidíte v premiérovém dílu Přístavu tento pátek? Veškeré jistoty se bortí ve chvíli, kdy Mili dává výpověď z Přístavu po opravdu ošklivé hádce s Drakem. Co si počne Přístav bez Mili? A co dalšího uvidíte v pátek ve 20.15?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili musí zase natáčet svoje youtube videa, která měla obrovský úspěch. Vaření lidi zajímá, jenže je zajímá v pořádné kuchyni, kterou Mili doma s Radimem rozhodně neoplývá. Mili tedy bude muset porušit rázný zákaz Draka o natáčení v kuchyni Přístavu. S Martinem se proplíží do kuchyně a natáčí recept na moravské vrabce. Jenže po pečení je nachytá Drak, který se o půlnoci vrací od jedné ženy... a oheň je na střeše!

Mili dává výpověď

Po ošklivé hádce, která nenechala spát ani Draka, se Mili druhý den vrací do Přístavu a Draka ani nepozdraví. Ve dveřích se s ním pohádá znovu před celou hospodou. Mili uráží Draka, Drak uráží ji. Atmosféra je už tak vyhrocená, že se Mili rozhodne udělat razantní řešení – dává výpověď. Uplakaná jde za Pepou, kde se mu svěřuje, že místo kuchařky z Přístavu z ní bude internetová hvězda.

Internet je však nevyzpytatelný a Mili se bude ještě hodně divit.

Vilma zamává (nejen) s Šimim

José už pomalu ale jistě shání Šimimu novou ženu, aby už dal konečně pokoj na pláži u Přístavu všem děvčatům, kterým nabízí službu namazání opalovacím krémem.Na plážise ale potká s divokou Vilmou, která čeká na opravení auta u Pepy Krupičky. A vypadá to, že mezi Šimim a Vilmou křísla jiskra, která by mohla rozohnit i klidného Míru.

Tereza se vrací do práce

Tereza skončila neschopenku dobrovolně a rozhodla se, že už je čas vrátit se na soud. Roman není rozhodně nadšený, ale nechce Terezu nutit. Po prvním dni v práci je však Tereza stejně zničená jako v nemocnici. Bude muset vymyslet jiné řešení...

Přístav uvidíte na Primě už tento pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.