Mili má inteligenci 110 stupňů. Podívejte se na vtipnou ukázku!

Přístav II (21) – Mili má inteligenci 110 bodů

Všichni víme, že Milenka Pátková má svou hlavu. Podívejte se na scénku z pátečního Přístav, která je enormně vtipná. Zkrátka celá Mili...

Milenka Pátková je známá tím, že má ráda cizí slova a všechny si je pamatuje dokonale. Někdy s tím má ale problémy. Nedávno jsme sestavovali Milenčiny nejlepší a nejvtipnější scény, které najdete tady.

Jak Mili spadl krystal ze srdce?

A tady najdete všechny její nejlepší hlášky

Podívejte se i na další oblíbené scény Mili i tady

A podívejte se na další povedenou scénu, kterou uvidíte tento pátek. Mili totiž zhodnotila svoje IQ. A prý má 110 stupňů, ale Radim ji naštěstí opravil. Prý má totiž 110 bodů.

Mili má momentálně ale jiné problémy. Nechce, aby její manžel svému synovi pronajal její luxusní ložnici, kterou si tak vysnila. Jenže Martin chce platit za jednu místnost tři tisíce korun a Radim je rozhodnutý, že ložnici pronajme.

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 12. 4. 2024

Berani, dnes můžete přemýšlet o politických nebo společenských záležitostech, konkrétně o zhoršení stavu planety. Možná se obáváte o svou budoucnost a budoucnost svých dětí. Možná se pokusíte toto téma nadhodit na nějakém společenském setkání. Někdo, koho tam potkáte, vás o této problematice určitě něco naučí. Pokud se potřebujete dále zapojit do zvyšování povědomí lidí o této problematice, udělejte to.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.