Mili odmlouvá Radimovi. Jak se s ní vypořádá?

Přístav II (19) – Mili chce auto

Mili má momentálně dost náročnou práci jako podnikatelka se svou úklidovou firmou. Zatím má jediného zaměstnance - sama sebe. Podívejte se na to, jak se rozmrzelá Mili pokusila odporovat Radimovi. Je to exkluzivní scéna z pátečního Přístavu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili s Radimem dlouho neotálela a rozhodla se stát živnostnicí. Místo rychlého zbohatnutí přinese Mileně úklidová firma Milenka s.r.o. nečekané problémy. Milena je neustále vyčerpaná z nekonečného přejíždění autobusem ze zakázky na zakázku i ze samotného uklízení. Všude usíná. Řekne Pátkovi, že nutně potřebuje auto.

Takový nápad ji vnukla Ivanka Braunová, když ji potkala jako kotě utahanou u autobusové zastávky. Mili jí bylo líto. Když se Mili vracela večer domů z Benátek nad Jizerou, kde momentálně uklízí kanceláře, našel ji u cesty nevlastní syn Martin, který ji naštěstí odvezl autem.

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního premiérového dílu Přístavu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.