Mili se konečně vrátila! A hned je tóčo!

Přístav II (17) – Mili se vrátila, Pátek ji seřval

Mili trávila několik dní u matky, která si zlomila nohu. Teď se vrací a čeká ji několik překvapení. Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního Přístavu!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili čeká poměrně hodně změn v Přístavu, kde teď pár týdnů nebyla. A to ještě ani neví o tom, že její nevlastní syn Martin si možná našel holku. I to je však otázkou času...

Nejvíc ji po návratu ovšem zajímá to, jestli se Vilma, bývalá milenka Pátka, náhodou nenachomýtla okolo jejich chaty. Martin ale vše pečlově hlídal a Mili uklidnil (o povedené párty s novinářem a Krupičkou však pomlčel).

V každém případě její návrat nebude tak růžový, jak by si sama představovala. Vrací se do absolutního nepořádku a Radimovi společně s Martinem to dá pořádně sežrat! Mili nejspíš narostly poněkud růžky, protože za nepořádek a nedochvilnost zpérovala mezi dveřmi v minutě Radima. Ten si však rozhodně nenechá nic líbit. Už vůbec ne od své právoplatné manželky.

Podívejte se na upoutávku celého dílu pátečního Přístavu:

Podívejte se na Přístav ve 20.15 na Primě už tento pátek!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 14. 4. 2024

Nepatříte k těm, kteří by příliš věřili významu snů, ale možná se vám nedávno zdál sen, jehož předpověď byla tak přesná, že vás téměř děsila. Určitě to bylo podivné. Zapište si vše, co si o něm pamatujete, a pak si o představách promluvte s přítelem. Nebojte se, Berani, váš přítel se vám nebude smát. Je více než pravděpodobné, že se vám dostane výmluvných postřehů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.