Moderátor a herec z Přístavu ,Petr Vágner, se chystá na "ultra bestii"

Neodolatelně sexy a s nezlomnou vůlí a silou. Přesně to je herec a moderátor Petr Vágner. Právě teď připravuje už na svůj letošní pátý a vůbec nejnáročnější extrémní závod Spartan Race.

Na Slovensku ho na trati s příznačným názvem Ultra Beast (Ultra Bestie) čeká 45 kilometrová trať se 60 překážkami. Ještě předtím oslaví své 39. narozeniny a už plánuje, jak oslaví kulatých čtyřicet!

Idol ze seriálu Přístav a moderátor TOP Staru by se závodem neměl mít žádný problém. Letos v dubnu dřel na dovolené v Thajsku box, v červenci závodil na 24kilometrové trati v polské Krynici, naposledy bodoval 20. srpna v české Litovli v další části závodů Spartan Race – Sprint 8 km+.

„Ten je pověstný tím, že je všude samé bahno a voda! Tentokrát jsem to s trenérem Honzou Jirkalem pojal jako takovou přípravu před mojí největší letošní výzvou – závěr adrenalinových běhů série Spartan. Zaběhnout si, užít si to a hlavně se nezranit,“ říká Petr.

Už třetího září na něj čeká vůbec největší letošní výzva a závěr adrenalinových běhů závodů Spartan Race. Slovenská obec Vechec je od Prahy vzdálená téměř 700 kilometrů a jen cesta tam trvá přes sedm hodin.

Tady pořadatelé připravili trať dlouhou přibližně 45 kilometrů, na které číhá na 60 překážek. Na zdolání celé trasy, která je v horách a kopcích, má závodník 16 hodin a předtím musí splnit časové limity na kontrolních stanovištích, aby se dostal do závěrečného kola.

„Když nesplníte, tak máte smůlu. Konec. Vezměte si, že točíte, zkoušíte v divadle, moderujete, natáčíte v televizi a u toho ještě dřete na ten závod celý rok. Za 5 měsíců jsem absolvoval 4 závody – 4 medaile, různě náročné trasy a překážky! Doufám, že se ta půlroční příprava vyplatí!“ přibližuje závody Petr.

Už ve čtvrtek 1. září bude nadupanému Petrovi 39 let. A zatímco v seriálu je za hudebníka, který se sportu vyhýbá, jak může, v civilu by Petr klidně mohl aspirovat na titul „železný muž“, když dokáže překonat i daleko mladší soupeře.

„Co bude další výzva je otázka. Pět let se věnuji thajskému boxu pod vedením Marka Lončáka, nejlepšího v ČR. Několikrát jsem zvažovali zápas v ringu, tak uvidíme. Třeba si to dám ke čtyřicetinám!“ plánuje Petr příští rok.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 22. 9. 2023

Vaše mysl dnes bzučí jako pilná včela, Berani. Udržujte si lehkou a společenskou atmosféru. Nezaobírejte se příliš detaily. Možná máte tendenci dělat si starosti s výsledky, ale pravdou je, že problémy se vyřeší docela dobře samy, pokud si zachováte jasný pohled na své cíle. Není tak důležité, jak se tam dostanete, jako to, kam chcete dojít.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.