Pánská jízda v Přístavu! Kdo zase zahučí nedobrovolně do vody?

Vzhůru do bezvědomí, v hospodě až do rána, shrnula Libuše pánskou jízdu, která je naplánovaná na chvíli, kdy se ženy ze Zátoky odeberou za kulturou do Prahy. A nebyla daleko od pravdy. Pánové se opravdu nudit nebudou, prvně však proběhne sportovní odpoledne s půlitrem v ruce.

Ve středu uvidíte další díl Přístavu už ve 20.15 na Primě!

Pánská jízda se bez alkoholu, který teče proudem, asi neobejde. Také nesmí chybět pořádná flákota masa, o kterou se postará Roman se svým grilem.

Pánové se rozhodnou svou pánskou jízdu zahájit tzv. sportovním odpolednem. Ta bude zahrnovat ping-pong nebo pádlování po řece. Ani u sportování však nebudou chybět destiláty všeho druhu. Navíc, se do Přístavu přihne i exhokejka Céčko, což je jasná zpráva, že nevinné sportovní odpoledne se zvrhne v pánskou jízdu, za kterou by se nemusel stydět ani národní tým fotbalistů.

Podobně dopadne i Roman, který se rozhodne zúčastnit soutěží v pádlování. A je pravým důkazem, že opilec na vodu nesmí! Jak dopadne jeho zoufalé volání o pomoc, protože mu odplulo pádlo?

Podívejte se na skvělou scénu ze středečního Přístavu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.