Páteční Přístav: Dr. Jonáš chce mnohoženství. Co na to jeho ženy?

Dr. Jonáš, zubař, který měl vždy opačný problém než většina mužů. Měl žen totiž víc, než se slušilo a patřilo. O jeho budoucnost se momentálně hádají dvě ženy a dr. Jonáš si myslí, že má řešení! I to uvidíte v pátečním Přístavu na Primě ve 20.15!

Nebyl by to dr. Jonáš, aby své vlastní problémy nevyřešil tak, že z toho on sám vždy vyšel příjemně. Utajené mnohoženství se před ženami pěstovat příliš nedá. Když se profesorka Kloudová objeví nečekaně v hospodě Přístav, Jonáš volí zpočátku utěk, pak ho ale napadne spásná myšlenka. Jeho dcera Linda propadá z matematiky a Kloudová by ji mohla doučovat. Arleta mít radost nebude, ale doučování je doučování. Napadne vás, kdo nakonec navrhne mnohoženství Jonášovi? Budete překvapeni!

Milenka je smutná, Radim zuří

Milenka je celá uplakaná, protože ji Radim odmítl. Svatba je pro něj příliš drahá, a navíc ho strašně zajímá, kde na tak drahé snubní prsteny vůbec vzala. Nakonec zjistí, že v jeho rádiové skrýši, kam si ukládá svoje peníze, chybí patnáct tisíc! Ihned proběhne vyšetřování i s rozsvícenou lampičkou. Milenka se nakonec nenechá zahanbit a pořádně to Radimovi natře.

Šmejdům se to nevyplatí

V chatě Braunových se objeví několik rozzlobených důchodců. Chtějí vrátit peníze, protože zjistili, že je na poslední akci Míra Šimáček pořádně podvedl. Míra se k nim chová agresivně, přestal brát léky. Důchodce vyhodí a pošle je za Radimem Pátkem, který jim věci prodal. Radim poprvé netuší, co si počne s rozzuřenou bandou důchodců. Vyhodí je před chatu, ale oni nechtějí odejít a dobývají se dovnitř. Radim je v pasti ve svém vlastním příbytku. Ivana tuší, odkud vítr vane a rozhodne se důchodcům vrátit peníze. Ale Míra nebude mít radost...

Krupičkovi jsou rozvedeni

Manželství Krupičkových je po dlouhých peripetiích konečně rozvedeno. Zatímco to Pepa oslaví v Přístavu a následně i se svou novou milenkou, Krupice je stále v Praze. Marek to jede oslavit za ní. Možná proto, aby měl čerstvě vrácený Roman s Terezou klid. V Itálii při práci pro Olgu Drozdovou totiž Roman na něco přišel...

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.