Páteční Přístav: Petr možná podvede, Terezu odvážejí do nemocnice

Ani páteční díl Přístavu nebude rozhodně žádná nuda. Petrova bývalá spolužačka si umane, že slavného zpěváka dostane, zatímco Terezin psychický a fyzický stav z vyčerpání se zhorší. Co dalšího uvidíte na Primě v pátek ve 20.15?

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Martin Pátek, který se představil divákům Přístavu minulý týden, stále "bydlí" u Pátků ve své dodávce. Pátkovi kvůli tomu pomlouvá celá Zátoka, že ani vlastního syna nechtějí pustit do chaty. Martin je však s tímto rozhodnutí naprosto v pohodě, naopak má na svoje IT projekty klid.

Mili Pátková však ani nepochopila, co dělá a stejně na tom je i jeho otec Radim. Ten ho dokonce nazve ítým (místo ajtým).

Tereza se zhroutí a Petr to nejspíš pořádně schytá

Soudkyně Tereza v minulém dílu už jedno zhroucení zažila, naštěstí u toho byl Petr, přítel její dcery, a oběma se podařilo selhání organismu dokonale utajit před Romanem (Tereza si nepřála, aby to věděl). Jenže teď tělo řeklo „dost“ podruhé a vyčerpání udeřilo v plné síle.

Začíná boj o každou vteřinu a Tereza nakonec skončí v rukou záchranářů, kteří ji odvezou do nemocnice. U jejího kolapsu je ale Roman, který se nestačí divit. Dozvídá se od ambulance, že pro Terezu už jednou jeli...

Bude Petr nevěrný?

Marek Skála přijíždí se třídou na kánoích do Přístavu a budou zde stanovat. Petra Dvořáka si všimne jeho bývalá spolužačka a rozhodne se ho sbalit. A Petr se viditelně nebrání, ačkoliv se mu od Marka Skály dostane pořádné domluvy kvůli absentující Johaně. Přeci se Marek nebude koukat na to, jak přítel jeho dcery podvádí.

Vzdá se Petr hezké spolužačce?

Podívejte se na Přístav ve 20. 15 tento pátek na Primě!

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 16. 4. 2024

Pokud se dnes budete muset vypořádat se zklamáním, snažte se, aby vás to nezlomilo, Berani. Můžete obdržet dopis nebo telefonát, který vám přinese méně příznivé zprávy. Možná, že někdo, koho jste chtěli vidět, nebude moci přijít. Snažte se nenechat si tím zkazit náladu. Takové věci se stávají. Zaměstnejte se.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.