Pepa dal Krupici půl milionu, ale nic není zadarmo!

Vypadá to, že se po pár týdnech zklámání, smutků a nenávisti, Pepa konečně dostal do nálady, která je přijatelná. Rozhodl se být ke Krupici štedrý a prodal dům. Polovinu jí hodlá dát, má na ni však obrovskou prosbu, kterou Marek možná nepřekousne.

Pepa prodal rekonstruovaný dům dost podivným způsobem - peníze dostal na ruku ve své chatce v Zátoce od cizince, jenž se mu svěřil s tím, že dům kupuje pro svou budoucí exmanželku.

Pepa má radost z podařeného obchodu, i když ho kupující nejspíš pěkně obalamutil, jak mu Tereza, soudkyně, v hospodě následně naznačí.

Největší překvapení zažije Pavlína, budoucí exmanželka Pepy. Ta by rozhodně po všech bojích, které se někdy přehouply až do násilnické agresivity, nečekala, že Pepa bude někdy takto štedrý. Pepa jí nakonec dá půl milionu v užmoulané obálce, ale to rozhodně není všechno.

I za Pepovou štědrostí je háček a Marek z toho rozhodně radost mít nebude. Pepa totiž chce, aby se Krupice u něj večer stavila a předčítala mu před usnutím. Předčítání knih byl totiž jejich manželský zvyk, bez kterého Pepa už snad není schopný usnout.

Přijme takovou nabídku Pavlína, a co na to bude říkat majetnický Marek Skála, jenž s Pavlínou momentálně randí?

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 5. 2024

Berani, dnes očekávejte ve svém domě hodně aktivit. Mohla by se tam sejít skupina, možná velká, kterou hostíte vy nebo někdo z rodiny, a vyvolat podnětné rozhovory. Mohli byste se nechat strhnout energií, díky níž se dostanete do kontaktu s novým vědomím svých pocitů. Dnes večer očekávejte živé sny o cestování, cizích místech nebo létání.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.