Pepa má 30 miliónů a Johana dostala konečně pusu

V Přístavu bude zase co slavit. Pepa má 30 miliónů a Johana dostala pusu. Co dalšího uvidíte ve středu ve 20.15!

Pepa má 30 miliónů!

Pepa už se sice odhodlal jít na spermiogram, ale teď se pro změnu bojí zajít si pro výsledky. Co se stane v případě, když zjistí, že je neplodný? Ohrozí to jeho mužství? A co na to Pavlínka, která by si podle Pepy miminko také přála. Podle Pepy totiž na dítěti závisí i jejich mnaželství. Pepa však netuší nic o tom, co opravdu cítí Pavlína.

Automechanik ze Zátoky přemluví vtipnou manipulací Romana, aby s ním do nemocnice pro výsledky zajel a rovnou si udělal testy i on sám. Roman by totiž podle jeho životního stylu sukničkáře měl mít daleko víc dětí! Romana začnou hlodat myšlenky, a tak se rozhodne, že testy podstoupí. Výsledky potěší oba dva.

Petr se vrací

Johana celé pondělí hypnotizovala telefon, zda jí nenapsal Petr. Její přání bylo vyslyšeno. Muzikant Petr se vrátil a dokonce za důvodem, kterého možná i jeho samotného překvapilo. Petr si totiž uvědomil, že Johana není jako ostatní holky. Neuhání ho. Johana sice jeho absenciv Přístavu slušně protrpěla, ale rozhodně to nedávala na odiv. Mladý muzikant tedy přijede Johanu navštívit a něco jí navrhne.

Milenka nemá pračku a Radim chce půjčit

Milenka stále nemá pračku a Radim chce požádat v Přístavu, aby si Milenka mohla vyprat u nich. Dovolí mu to Marek Skála, který bse právě dozvěděl, že Johanino kolo, které kdysi odkoupil od Radima, bylo kradené? Radim se také dozvídá, že Pepa Krupička má 30 miliónů a běží si vypůjčit ("to se přeci ztratí, vždyť my jsme sociální případ!")

Tereze se její odmítnutí nevyplatilo

Manželka Marka Skály, Tereza, je vážená pražská soudkyně, která se nebojí tvrdých rozsudků. Její profesní život byl donedávna na neohrozitelném postu. Problém však nastane, že její nadřízený a rodinný přítel František se nedokáže smířit s odmítnutím Terezy.

Hadi něco připravují

Malí Drozdovi se chtějí přejmenovat! Chtějí být Pivodovi po tatínkovi, stejně jako jejich nová ségra Klárka. Co na to Olga? Olga se rozhodne jít si to s Ivanou Braunovou vyříkat...

Středeční Přístav uvidíte na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 9. 2023

Rodinné hodnoty, které jste přijali, mohou být dnes zpochybněny. Možná budete považovat některé přátele za svou skutečnou rodinu nebo si budete myslet, že netradiční domácnost pro vás funguje lépe než tradiční. Nedovolte, aby vás obavy příbuzných přiměly držet se zpátky.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.