Pepa z Přístavu si přiveze domů malého Alfonse

Pepa Krupička se konečně dočkal. Jeho Kobliha se společně se synem vracejí z porodnice. Co dalšího v pátečním Přístavu uvidíte? Drak má políčeno na další oběť a Roman zjistí, že je jeho situace vážnější, než si myslel.

Pepa Krupička přiváží z porodnice Koblihu s malým Alfonsem. Pepa je zcela hysterický a starostlivý stejně jako byl celou dobu těhotenství své přítelkyně, takže návštěvy včetně jeho samotného musí nosit k malému Alfonsovi roušky. Kobliha je z něj na prášky, ale to ještě netuší, že ji čeká s miminkem perná noc. Pepa nakonec končí v garáži, kde usne v autě, které má opravovat. Ačkoliv Anča příchod nového brášky oslavovala, během noci už změnila názor.

PROČ PEPA VYDĚSIL MILI K SMRTI? PODÍVEJTE SE NA UKÁZKU

Mili se nechce vzdát ložnice

Jelikož v Zátoce už začíná podzim a nepříznivé počasí se často hlásí o slovo, Martin Pátek chce poprosit svého otce, zda by si mohl pronajmout jejich ložnici. To byl dárek Milence od Radima Pátka a je to důvod, proč se pronajímání nové ložnice sama Mili tak brání.Mili nechápe, proč by měla Martinovi svou ložnici půjčovat, jenže Radim se jí snaží vštípit mantru, která zní: 3 tisíce korun českých za pronájem. Povolí Mili?

MILI MÁ 110 STUPŇŮ V IQ TESTU!

Mili má povolení zabíjet

Mili se učí řídit, ačkoliv už dostala neoficální osvědčení ze soukromé autoškoly Pátka. Mili v tomto testu sice prošla, ale učit se řídit musí dál. A tentokrát přichází na řadu parkování, jež v praxi zkouží před Přístavem. Tam se sejdou všichni štamgasti, aby se mohli trochu pobavit na cizí účet, ale Radim Pátek je na svou manželku hrdý. A Mili? Ta se už nemůže dočkat, až si konečně bude moct jezdit za uklízením v Benátkách autem.

Muzikant Petr půjde na kobereček

Petr Dvořák se balí na další cestu do Prahy, protože mu hudební společnost zamluvila studio a nejlepší muzikanty kvůli nahrávání desky. Petr dostane echo, aby se zastavil přímo v nahrávací společnosti za svou sexy manažerkou. Petr cítí problém v kostech a to ještě neví, že není daleko od pravdy – ale tak trochu jinak, než čekal.

PODÍVEJTE SE NA MILOSTNOU SCÉNU PETRA LEXY A IVY KUBELKOVÉ

Johana Petrovi také oznámí, že ji Martin Pátek bude vozit autem ze Zátoky do Prahy do školy. Petr samozřejmě není nadšený, ale scény nedělá.

Martin s Johanou plánují budoucnost

Martin chce prodat auto a koupit nové, aby mohl Johanu vozit do školy stylově. Navíc dodávka už mu nevyhovuje a na podzim a v zimě se v ní už přebývat rozhodně nedá. Johana je trochu smutná, protože spolu v dodávce zažili romantické chvíle. Martin je rozčarovaný z toho, že Johana nechce Petrovi říct, že spolu s Martinem chodí. Neuvědomuje si Johana, že ubližuje i Martinovi?

ROZHOVOR MARTINA A JOHANY NAJDETE TADY

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.