Petr byl na večeři s cizí ženou s vizáží modelky! Je to pomsta Johaně?

Přístav II (17) - Petr byl na večeři s producentkou

Zatímco Petrova přítelkyně Johana se pomalu zamilovává do jeho soka Martina Pátka, mladému muzikanotvi se plní sen. Hudební společnost mu chce vydat album a ještě k tomu se o něj stará krásná žena. Podívejte se na exkluzivní video z pátečního dílu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

V Přístavu je stále otevřený příběh mezi Petrem, Johanou a Martinem. Všechno se komplikuje ve chvíli, kdy se Petr musí zase vzdálit od Johany a odjet do Prahy na důležitou schůzku.

Petr dostal nejlepší pracovní nabídku na světě. Hudební firma má zájem vydat jeho album, takže Petr s managerem Lukášem oslavují. To pro Johanu znamená jediné - Petr se zase vzdálí do Prahy a Johana nebude muset řěšit to, že má ještě milostný poměr s Martinem. Ten na ní tlačí, aby se konečně rozešla. Johana Petrovi přeje úspěch, ale zároveň se těší, že bude o samotě s Martinem.

Producentka vypadá jako Miss!

To ale ještě netuší, že nová hudební producentka Petra je sexy třicítnice s nekonečně dlouhýma nohama a poprsím velikosti čtyři. Bude Johana žárlit?

Pro diváky musíme ještě podotknout, že hudební producentku hraje krásná Iva Kubelková (ViceMiss roku 1996).

Premiérový díl Přístavu uvidíte na Primě ve 20.15

Uložit

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.