Petr líbá jinou ženu!

Přístav II (21) – Petr se líbá s managerkou

Muzikant Petr Dvořák má dlouhodobý vztah s Johanou Skálovou, s kterou žije v Přístavu. Jeho managerka je však pekelně sexy a nebojí se výzev. Bylo takové konání jen otázkou času?

Přítelkyně Petra Dvořáka, Johana, má výčitky svědomí, že má milostný poměr s Petrovo nepřítelem číslo jedna. Jenže láska si viditelně nevybírá a Johana je zamilovaná do Petra, ale i do Martina Pátka. Neví, co má dělat, v každém případě by rozhodně nečekala, že její problém třeba vydrží o dost starší žena.

Sexy hudební managerka Petra Dvořáka ma na mladíka políčeno už delší dobu a jejich setkání se dost stupňují. Managerka dokáže použít veškeré ženské zbraně, které jí buh nadělil. Je vidět že ve svádění umí chodit, narozdíl od mladého Petra.

Schůzka, která se zvrtne

Petr Dvořák se balí v pátečním dílu Přístavu na další cestu do Prahy, protože mu hudební společnost zamluvila studio a nejlepší muzikanty kvůli nahrávání desky. Petr dostane echo, aby se zastavil přímo v nahrávací společnosti za svou sexy managerkou. Petr cítí problém v kostech a to ještě neví, že není daleko od pravdy...ale tak trochu jinak než čekal.

Ani jeho Johana nemá rozhodně čistý štít, Petrovi dokonce drze oznámila, že s Martinem Pátkem bude jezdit pravidelně do Prahy. Martin má totiž auto (a kromě toho je přeci sexy!).

Sledujte páteční Přístav na Primě ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 15. 4. 2024

Vaše kreativita je na vrcholu, Berani, tak toho využijte. Tento den je ideální pro malování nebo psaní. I když svůj talent považujete za hluboko pod úrovní amatérského, možná budete překvapeni tím, co jste schopni vytvořit. Ignorujte svého přísného vnitřního redaktora a pracujte pro čisté potěšení z tvorby. Výsledky vás potěší.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.