Petr si přijede pro Johanu jako princ na bílém koni!

Přístav – Petr si přijede pro Johanu

Johana a Petr, téma, které nás (a hlavně ty dva) trápí už pěkných pár týdnů. Petr se konečně odhodlal a zachoval se jako muž. Přestal sázet na esemesky a dojel si pro Johanu, jež ještě nebyla rozhodnutá. Podívejte se na středeční scénu Přístavu.

Johana poslední dobu trávila hlavně u mobilu, kdy se jí Petr snažil přesvědčit, aby s ním jela na blízký hudební festival, kde bude hrát. Johana se však obávala, že tam potká jeho přítelkyni a zároveň textařku kapely.

Petr se zjeví v Přístavu naprosto nečekaně, o to je to krásnější. Johaně vysvětlí, že už má pouze ex-přítelkyni a přál by si, aby s ním na festival jela právě ona. Co si budeme povídat, Johanu příliš přemlouvat nemusel. Větší překážka však nastala u otce Johany. Ten její odjezd na festival rozhodně nevidí tak snadně...

Podívejte se na video.

Co uvidíte dalšího ve středu?

Podívejte se na upoutávku:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 2. 10. 2023

Dlouho očekávaná dovolená nebo stěhování, které jste si přáli uskutečnit, by dnes konečně mohly být možné. Než se vydáte na cestu, možná bude třeba vyřídit nějaké papírování. V hlavě se vám mohou honit myšlenky na obchodní postup a možná zvážíte absolvování jednoho nebo dvou kurzů, které zvýší vaši prodejnost a pomohou vám přiblížit se k dosažení vašich cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.