Podívejte se na páteční díl Přístavu na Prima Play! Proč to už teď skřípe mezi Koblihou a Pepou?

Kobliha řekla ano Pepovi a společně se svou dcerou se nastěhovala k šikovnému automechanikovi. Jaké překvapení však bylo nejen pro ně dva, ale i pro diváky, když zjistili, že jejich soužití rozhodně nebude tak jednoduché, jak se na první pohled zdálo. Podívejte se na celý díl č. 65 na Prima Play.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Ivana Braunová svou podivnou scénu s Josém zatím nevysvětlila ani sama sobě, natož někomu jinému. Jak se však ukázalo, o jejich vztahu tuší hlavně její matka. Ta si všimla, že to není obyčejné kamarádství, ale jasně si přeje, aby se Ivana vdala za Šimáčka. Míra slib, že se bude léčit se svou agresivitou splnil a zatím seká dobrotu, takže Ivana nemá proč svůj slib (že si Mítu vezme) rušit. Něco v ní ale rozhodně hlodá.

První problémy vyléčí lásku?

Knihovnice a závodnice raylley se sice přestěhuje za Pepou, ale už první den bude mít problém s tím, že v chatě Pepy na ni dýchá všude jeho bývalá manželka Krupice, která utekla do Prahy se svým partnerem Markem Skálou.

Ten se stále neozval, jak to bude se s Přístavem dál, Roman vše dělá sám, ale jeho absence už se musí co nevidět vyřešit. Za Romanem totiž přišel starosta Alois Drozd s tím, že jim končí smlouva s městěm. Kdo dál povede Přístav? Na to se ptá i Tereza Skálová...

Všechny díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay nebo každou středu opakování dílu na Prima Love v 17.25.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.