Podívejte se na první drsné přivítání Martina Dejdara a Filipa Blažka v Přístavu

Zloději. Takové označení si vysloužili Martin Dejdar a Filip Blažek ve chvíli, kdy je starousedlíci ze Zátoky najdou spát ve staré hospodě. Je pravda, že páčit v noci zámek ti dva nemuseli, ale to by nebyli oni dva...

Radim Pátek alias Vzteklý pes nikdy nezapomene využít momentu překvapení. Místní samozvaná domobrana zjistí, že v noci někdo vypáčil zámek staré hospody u řeky, která už je dlouho zavřená. Radim se rozhodne společně s puškou, svou fenkou Etikou a ostatními chlapy z osady rázně zásáhnout proti maření zákona!

Markovi a Romanovi se o takovém probuzení nejspíš ani nesnilo. V noci se v opilosti prostě nemohli dočkat a rozhodli se do hospody, kterou koupili, podívat hned. Marek Skála utekl z Prahy od své manželky a ze svého starého života, aby mohl začít život nový. V budování by mu měl pomoci Roman Mareš, rozhodl se podpořit starého kamaráda z dětství v podnikání a rozjíždí s ním hospodu. Čeká je však ještě hodně nečekaných zážitků a kotrmelců...

Marek s Filipem si tak u místních udělali pořádnou ostudu už od začátku. Jak bude jejich sžívání s místními pokračovat dál?

Podívejte se na první celou ukázku z nového seriálu Přístav, který uvidíte už 26. srpna:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.