Pondělní Přístav: Zátokou se rozezní sanitka. Komu půjde o život?

Pondělní pokračování seriálu Přístav sice neubere ze svého humoru a nadsázky, nicméně půjde i trochu do tuhého. Roman si osvojí v praxi, že karma existuje. Pepa se stále neúspěšně učí plavat, aby byl k moři připravený. A Ivana Braunová dostane velice zajímavou peněžní nabídku. Přijme ji?

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Devátý díl uvidíte už ve středu.

Pepa stále nezanevřel na vodu a snaží se využít každého krásného dne v Zátoce, aby se naučil plavat. S kruhem a svým typickým panděrem se šourá k řece, ale většinou se do vody nikdy nemůže dostat. Stále ho někdo vyrušuje. Pepa je zoufalý, je neplavec a někdo mu nakukal, že i jeho spermie jsou neplavci, proto s jeho krupicí ještě nečekají vlastní dítě.

Radim Pátek slaví

Radim stále pokračuje ve svých obchůzkách po okolí, aby zajistil pořádek v Zátoce. Nejsou to však jen tak obyčejné dny. Blíží se jeho narozeniny, z kterých se stane trochu kovbojka. Milenka pro něj chystá velice drahý dárek, popřeje mu "hepy brdej" a uchlácholí ho, že vypadá jako "Rikardo Gýr." Její dárek k narozeninám samozřejmě zase pochází z konzumu, kde pracuje. Tentokrát se jí však její "půjčování" věcí vymstí.

Do Přístavu jede sanitka

Marek si promluví s Johanou, aby dala Romanovi konečně pokoj. Johana se cítí naprosto zklamaná a stydí se před vlastním tátou, který ví, že se snažila Romana svést. Rozhodne se to Romanovi pořádně opepřit. Můžete se těšit na pár vtipných akcí, které na Romana přichystala.

Roman dokonce znejistí i Marka v jeho výchově. Podle Romana jsou dívky, jež si hledají staršího partnera, nejisté ve vztahu s otcem. Marek si potřebuje akutně s Johanou promluvit, kde udělala v její výchově chybu. Nikdo však netuší, že Roman je alergický na vosí štípnutí. V Přístavu se tak odehraje dramatická scéna, kdy půjde doslova o život. Johana je naprosto nešťastná.

300 tisíc za rodinu

Míra se vrací k single matce Ivaně Braunové a jejich malé dceři Markétce. Míra na Ivanu tlačí, aby se k němu ihned vrátila a chce dceru ukázat babičce. Ivaně je podezřelé, jak moc Míra spěchá. Nakonec se dozví, že pokud Míra ukáže svou rodinu, dostane od matky dům. Ivaně tak nabídne 300 tisíc, aby si společně zahráli na rodinu. Přijme matka nabídku, když potřebuje každou korunu k dobru?

Přístav uvidíte už v pondělí ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 5. 2024

Zpoždění při přijímání sdělení ze vzdáleného místa by se dnes mohlo ukázat jako frustrující, Berani. Možná se těšíte na dovolenou, ale povinnosti, které se náhle objeví, by mohly cestu odložit. Pravděpodobně to nebude nutné, ale je třeba udělat úpravy, abyste mohli dělat to, co chcete, a zároveň plnit své povinnosti.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.