Poznáte Mikuláše? Zlobivý čert hrál v pohádkách prince!

Herci a herečka z oblíbeného primáckého seriálu Přístav se rozhodli nadělit dětem v pražské nemocnici trochu radosti. Malé pacienty tak navštívil herec z pohádek, na kterého se koukáme každé Vánoce!

VŠECHNY DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMĚ PLAY

Krabice plné hraček a knížek, koše plné sladkostí a dobrot. Takového Mikuláše děti v traumacentru pražské Thomayerovy nemocnice ještě nezažily. V pondělí ráno jim mikulášskou nadílku přinesli herci ze seriálu Přístav televize Prima. Martin Zounar nebyl v převleku za Mikuláše pod vousy k poznání, Filip Blažek měl kolem pasu řetěz a v ruce vidle jako zlobivý čert a Kristýna Janáčková byla netradičně tmavovlasý anděl.

Čertů se báli i herci

Hvězdy přitom přiznaly, že se nadílky hlavně kvůli čertům jako malé děti bály. „Já jsem se vždycky strašně bál čerta, takže já jsem nebyl schopný říct vůbec nic, když jsem byl malý. Ale věřím, že děti dneska budou vědět, že nějakou básničku nebo písničku znají,“ řekl Martin Zounar. A pak prozradil, že z Mikuláše měl nervy i dnes! Proč? „Nesmím se splést, protože já jsem měl být tlustý čert, ale teď jsem tlustý malý Mikuláš,“ řekl Martin, že snad nevypadne z Mikuláše do postavy čerta.

Jako malý nebyl před čertem žádný velký hrdina ani Filip Blažek. „Já jsem se strašně styděl, schovával jsem se a utíkal jsem, vyhýbal se nadílce,“ řekl Blažek. Nakonec všechno dobře dopadlo, celé oddělení prošli za hodinu, žádné z dětí si čert nemusel odnést a večer se ještě oba herci chystají na mikulášskou do Slivence, kde budou za Mikuláše a čerta pro další děti

V televizním seriálu Přístav můžete vidět herce Filipa Blažka jako zábavného Romana Mareše a Martina Zounara jako automechanika se srdcem na správném místě.

Všechny díly Přístavu můžete sledovat i online v našem archivu Prima PLAY

Uložit


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 23. 9. 2023

Berani, nějaký příjem navíc by vám mohl přinést počítač nebo jiná technologie. Měli byste mít náročný den, ale to, co děláte, vás bude bavit a vyhlídka na peníze navíc vás nadchne. I když o tom teď možná nepřemýšlíte, to, co děláte, by se mohlo rozvinout v lukrativní podnikání, což vás nakonec přivede k otázce, co vlastně chcete v životě dělat?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.