Premiérový Přístav opakujeme v neděli. Nebo si ho pusťte ihned online!

Každé pondělí a středu můžete sledovat nový seriál Přístav ve 20.15. Tuto středu jste mohli vidět premiérový díl Přístavu. Pokud jste příběhy z Posázaví ve středu nestihli, můžete si je samozřejmě pustit kdykoliv online na Prima Play. Další šanci mají diváci tuto neděli v 17.35 na Primě!

Seriál Přístav můžete sledovat vždy po odvysílání také online v našem televizním archivu Prima Play.

Pokud dáváte přednost televizním obrazovkám, máte šanci se na premiérový středeční díl podívat tuto neděli na Primě v 17.35.

O co v seriálu Přístav jde? Hlavní hvězda seriálu, Martin Dejdar, tvrdí, že seriál je hledání sama sebe. Hlavní postava Marek Skála je bývalý úspěšný hokejista. Byl to učitel tělocviku a zeměpisu na pražském gymnáziu, dokud nedal výpověď. Skončil v práci, opustil pražský byt, v něm cílevědomou manželku a rozjel se na svém hausbótu do českého kraje.

Ukotvil v chatové osadě Zátoka u vody a rozhodl se společně se svým kamarádem z dětství obnovit místní hospodu, která je už léta zavřená. Roman Mareš (Filip Blažek) momentálně prodává svou víceméně neúspěšnou seznamku ve svatebním salonu, jež vlastnil v Benátkách nad Jizerou. Je rozhodnutý pomoci starému příteli v nouzi a rozjede s ním hospodu s názvem Přístav.

Co na Prima Play, nebo v neděli v 17. 35 můžete vidět v prvním dílu, podívejte se na první upoutávku:

Chcete vědět, co uvidíte v druhém dílu příští středu? Podívejte se na upoutávku:

Přístav můžete sledovat ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.