Přístav bude řešit nešťastnou lásku. A Roman? Tu šťastnou...

Johana definitivně zlomí Lukášovi srdce. Lukáš se rozhodne Johaně všechno říci o svých citech. Ta jeho city neopětuje. Lukáš se náhle ztratí... Celý Přístav pak bude hledat mladíka přes noc, aby si něco neudělal.

Přístav uvidíte ve středu na Primě ve 20.15!

Ve středečním Přístavu se budou lámat srdce, ale i ledy. Zatímco se Lukáš marně snaží jakýmkoliv způsobem zaujmout Johanu, která má oči jen pro Petra, Romanovi to jde snadno. Ostatně jako vždycky. Za Romanem se v Přístavu staví sestřička, která mu musí píchnout injekci. Shodou okolností je to krásná žena. A Roman? Roman rozhodně nezapomněl na svou minulost úspěšného sukničkáře. Nechá se jeho sestřička Fína sbalit na projížďku na pramici?

Zklamaný Lukáš a Petr, který ví, co chce

Kluci Lukáš a Petr stále pomáhají v Přístavu. Petrovi pořád vyzvání telefon od přítelkyně, kterou už Petr nechce. Přítelkyně je ovšem také dvorní textařkou jejich kapely, kterou nutně potřebují. Petr totiž žádný text napsat neumí. Lukáš se snaží, seč mu síly stačí, aby okouzlil Johanu, která je na něj nepříjemná. Odjezd Petra, který musí vyřešit problémy s přítelkyní, zamotá Johaně hlavu, a tak se Petra odvážně zeptá napřímo. Dá jí Petr pusu, i když ví, že jeho kamarád nešťastně miluje Johanu?

Krupice plánuje útěk?

Pepa je nešťastný. Pavlínka mu poprvé po dlouhé době odmítla před spaním předčítat, a tak to šel zapít do Přístavu. Marek druhý den najde Krupici, která se dívá na mapu Prahu. Potřebuje si vzpomenout na cestu. Je rozhodnutá kdykoliv zvednout kotvy a bez jakéhokoliv signálu zavelet: útěk! Skála ji nesoudí, sám to udělal, ale opačně. On utíkal do Zátoky z Prahy, ona po deseti letech zpět do Prahy. Pepa Krupička tuší, že se něco děje a Krupice se zeptá. Co mu na to odpoví?

José už pochopil, co obnáší rodičovská dovolená

Není to žádný med, to pochopí každý při pohledu na naprosto unaveného Josého, který spí během chůze. Malá Klárka prostě spát nechce, a tak Josému pomáhá hlavně babička Libuše, ale také Ivana Braunová, která má s prvním dítětem čerstvé zkušenosti. Josému ušije mateřský šátek, který mu ulehčí život...

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už tuto středu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.