Seriály a filmy

10. listopadu 2015 08:00

Petra Kloidová

Přístav čeká turnaj v nohejbalu a Johanu uplakané oči

Přístav (22) - upoutávka

Babí léto se podepsalo i na středečním Přístavu. Ve 20.15 uvidíte turnaj v nohejbalu, který nečekaně překazí Olga, ale také první mraky nad vztahem mladičké Johany a Petra.

José plánuje už nějaký ten pátek turnaj v nohejbalu, který zase trochu upevní vzájemné sousedské vztahy. Vymíní si tak od Olgy jeden den volno od hlídání malé Klárky. Olga zůstane doma, aby mohla Klárku hlídat, ale bohužel je další problém na scéně, tedy na svatbě. Olga přijede na turnaj a musí předat malou Klárku Josému, který právě nastupuje do hry.

José je naštvaný a jejich manželství čeká pořádná hádka, kterou potají poslouchají i starší Drozdové.

Tereza má náročný týden

Tereza má problémy v práci, protože se po odmítnutí Františka Hájka po ní její nadřízený pořádně vozí. Tereza musí ihned do Prahy, ale předtím se Romeo rozhodne nachystat romantickou snídani. Za co asi děkuje tentokrát? Jejich snídani však překazí Marek. Tereza se vrací z práce do Zátoky s chutí na panáka a během konverzace s Romanem jí leccos začíná docházet. Marek vše bere s rezervou, i když si neodpustí Romana občas popíchnout.

Petr má dvě přítelkyně

Johana a Petr jsou do sebe stále zamilovaní, i když Tereza Petra přijímá jen s velkým sebezapřením. Jenže v jejich kraťoučkém vztahu už se objevují pořádné praskliny. V Přístavu se objeví atraktivní bruneta, která se ptá po Petrovi. Velice arogantním způsobem mluví o Johaně.

Johana se dozví, že pro Petra je oficiálně pouze kamarádkou. S mladou textařkou se totiž ještě nerozešel.

Pepa je sám

Krupice nezvedá telefony. Chata Krupičkových je tak beznadějně prázdná a Pepa chodí jako tělo bez duše. Většina z jeho kamarádů se ho snaží rozveselit. Co na to Marek, který se s Pavlínou sblížil?

Přístav uvidíte už ve středu ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 5. 2024

Jste vstřícní, Berani, ale ve vztazích si často pletete pomáhání s výchovou. Máte tendenci se hodně obětovat. Dnes se možná naučíte říkat ne, když budete mít pocit, že váš partner překročil hranice toho, co mu můžete dát. Pokud to uděláte, možná znovu objevíte něco podstatného, co jste možná cestou ztratili – své ego.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.