Přístav hledá posilu do kuchyně

Ve středu zase uvidíte Přístav na Primě ve 20.15, tentokrát se hospoda poněkud rozroste o nové zaměstnance. Přístav má s utopenci a hermelínem úspěch, lidé si však žádají pořádnou kuchyni. Marek shání kuchařku.

Seriál Přístav můžete sledovat každé pondělí a středu ve 20.15. Devátý díl uvidíte už ve středu.

Dovolená u moře se Pepovi a Pavlíně blíží mílovým krokem. Den před odletem se však ke Krupičkovým dostane muž, který dá Pepovi skvělou pracovní nabídku. Postarat se o jeho vymazleného veterána, což je pro Pepu práce snů. Pavlína se tedy bude rozhodovat, jestli dovolenou zruší, nebo pojedou.

Milenka shání práci (všude možně)

Radim obchází Zátoku s tím, že potřebuje na jídlo pro svou fenku Etiku. Vydírá ostatní obyvatele Zátoky za to, že jim bezplatně hlídá pozemek, s čímž většina nesouhlasí. Pepa ho dokonce nazve mafiánem. Radim se rozhodl Milence sehnat práci, protože ji za krádež v konzumu vyhodili. A tak se Milenka nakonec uchytí v Přístavu jako uklízečka, kde potká i starého svůdníka a kamaráda Marka. Céčko je novou ženou okouzlen a rozhodne se ji pozvat na procházku a oběd. Milenku by však Radim nejspíš zabil, kývne?

S příjezdem Céčka se i Markova pracovní morálka trochu zvolní, pořádají soutěž o nejrychlejší pádlování a u toho si přihnou lahvinku rumu. Marek se znovu opije. Johana ho nařkne z nezodpovědnosti, i když Marka čeká další zkouška ze života.

Jeho manželku Terezu, jež dělá soudkyni, se někdo snaží zastrašit. V pražském bytě našla kulku a dva rudé karafiáty. Marek je mužem činu a rozhodne se jednat. Terezu pozve do Přístavu, i když ji odsud minule nepěkně vyhodil.

Blýská se na lepší časy v rodině Skálových? To uvidíte už ve středu na Primě ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.