Přístav má prázdninovou pauzu, podívejte se na všechny díly online na PrimaPlay!

Všech 66. dílů za celý rok můžete vidět jen v našem online televizním archivu na PrimaPlay. Poslední díl před prázdninami dostal Marek otázku, která ho hodně bolí. Ale musí se rozhodnout.

PŘÍSTAV MŮŽETE SLEDOVAT ONLINE NA PRIMA PLAY

Marek Skála byl posledních pár dílů v podstatě nezvěstný, jeho schopnost nebrat telefony a nekomunikovat s lidmi, kteří ho mají rádi, je obdivuhodná. Jeho bývalá manželka Tereza to vysvětluje tak, že Marek byl vždycky složitá povaha. Jenže tato složitá povaha dostala od svého kamaráda a byznys partnera ultimátum.

I když možná Marek řekl stanovisko jasně už předtím, když v Praze nabídl dceři Johaně, aby si s přítelem Petrem půjčili jeho hausbót na celé léto. Hausbót, do kterého se chodil zašívat před povinnostmi.

Mili bude v 66. dílu doslova namydlená, ale nakonec netekoucí vodu s Radimem využije ve svůj prospěch. Chodí prodávat společně s Radimem čepovanou vodu z jejich tajemného pramenu pod chatou. Můžete se těšit na hodně vtipné scény.

Zatímco Céčko, kamarád Marka, se vrací do Zátoky, aby si odpočinul od svých starostí v Praze, jedna starost ho pronásleduje až do Přístavu. Jeho milenka! Ta mu udělá pořádnou scénu, až se Céčko začne stydět sám před s sebou.

Ivana Braunová se do svatby příliš nehrne, ale Míra Šimáček, otec její dcery Markétky, splnil všechno, co slíbil. Bere léky na svou agresivitu a impulzivní jednání a jak se zdá, zatím seká dobrotu jako správný partner. Momentálně pro sebe na svatbu shání svědkyni. Jediná žena, s kterou si rozumněla v Zátoce, byla Krupice. Ta emigrovala do Prahy a nechce se z ní hnout. Stejně jako nechce potkávat místní, proto svědčit u její svatby odmítla. Ivana neví, koho by požádala.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 9. 2023

Nadcházející den by měl být vynikající, Berani. Máte tendenci pracovat s energií, která nemá u ostatních znamení obdoby, a dnes za svou píli sklidíte odměnu. V těchto dnech se jen zřídkakdy najde někdo tak svědomitý jako vy a zasloužíte si uznání. Nicméně, jak dobře víte, čeká vás ještě mnoho kopců, které musíte zdolat.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.