Přístav ovládne duch otce Krupičky!

V pátečním Přístavu očekávejte hodně mystické duchařiny. Krupička se společně se svým nově nabytým bratrem Viktorem Drtinou rozhodl ptát se ducha svého otce. Duchařský večírek vede Milenka. Co dalšího uvidíte v Přístavu?

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMA PLAY

Viktor Drtina a Pepa Krupička se touží zeptat svého otce, zda ve vztahu s paní Drtinovou byl pouze flirt, nebo i láska. V tom jim pomůže Milenka, která se věnuje duchařským záležitostem. Svolá duchařský večírek v Přístavu a budou vyvolávat zesnulého Krupičku.

Vyvolávání ducha bude úspěšné, ale odpověď celou skupinku velice překvapí. Nejde ani obsah jako formu odpovědi. Mili má následně obrovské bolesti hlavy a v noci se jí zdá o duchovi starého Krupičky. Sama potom zjistí, že jí duch dal prostřednictvím snu přesný návod, jak to všechno v minulosti s láskou Drtinové a Krupičky bylo doopravdy.

José Pivoda pořádá orgie

José se rozhodl požádat o rozvod jako první. Hlavně proto, aby překvapil zamilovanou Olgu a trochu jí ublížil. Zoufalá pomsta se mu nejspíše podaří. Nešťastný malíř se však rozhodne užívat života plnými doušky bez omezování. Je přece svobodný!

Do Přístavu se vrátí mladé dívky, které minulé léto (v prvních dílech Přístavu) flirtovaly s Romanem a Markem Skálou. Jedna z nich se dokonce Marka Skálu pokusila svést. José přijme jejich nabídku a alkohol teče proudem. Slečny chtějí namalovat akty a v tom nejlepším je přistihne Ivana Braunová.

Podobné články

Roman se svěří Tereze, že do otcovství půjde

Roman v minulém dílu dostal nabídku od bývalé přítelkyně Hany, aby se stal otcem jejího dítěte. Hana teď chodí s Danou a potřebují biologický materiál. Jelikož už Romanova přítelkyně dítě neplánuje, byla by to jediná šance pro Romana mít dítě. Roman už je rozhodnutý do této výzvy jít a svěří se Tereze.

Její reakce ho dost překvapí. Tereza je vzteky bez sebe. Konkrétní důvod její nelibosti však nedokáže rozklíčovat ani ona sama. S Romanem nemluví a odjíždí do Prahy sama.

Její sestřenice Kobliha se stále snaží vyřešit problematické chrápání Pepy Krupičky, ten je z toho nešťastný. Zatímco Míra Šimáček se rozhodl, že zpřetrhá vztahy s jeho matkou, jež se rozhodla přepsat její pražský dům na malou vnučku Markétku. Ivana dostane nabídku bydlet v Praze. Přijme ji?

Přístav uvidíte v pátek na Primě ve 20.15!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na Primě PLAY

Uložit

Sdílejte článek
Štítky orgie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 25. 5. 2024

Berani, v posledních týdnech jste možná pracovali na projektech, které vám přinášely dobrý pocit, zejména na projektech, které se týkaly dosažení větší nezávislosti v kariéře. Během tohoto procesu jste si pravděpodobně osvojili některé nové dovednosti a nyní se cítíte dostatečně sebevědomí na to, abyste je mohli využít. Dnešní poslední výbuch odhodlání a vnitřní síly by mohl celý proces završit a dosáhnout vytoužených cílů.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.