Přístav přivítá novou postavu! Závodnici rallye

Je usměvavá, pohodová a je jí všude plno. A velmi dobře se vyzná v autech. Taková je Betka Stanková v nové roli závodnice Jany Koblížkové, které se říká Kobliha, v seriálu TV Prima Přístav.

Kobliha přijede do Přístavu za svou sestřenicí Terezou, kterou hraje Vanda Hybnerová, pro právní pomoc. A vzbudí tam pozdvižení. Jejím velkým koníčkem jsou totiž závody rallye. A nejen že má ráda auta, ale dokonce je umí i opravovat. Což obzvlášť Pepu Krupičku (Martin Zounar) nemůže nechat v klidu.

„Kobliha je fajn holka, vdova s asi desetiletou dcerou. Pracuje sice v knihovně, ale jinak má trochu chlapské zájmy. Přesto není žádný babochlap, ale naopak sympatická a bezproblémová ženská, která díky svému netypickému koníčku rozumí nejen autům, ale i mužskému světu. Proto asi zaujme i Pepu Krupičku. Je mi moc sympatická,“ popisuje herečka.

Podobné články

Prozradíme, že Kobliha v seriálu Pepu Krupičku víc než zaujme. „Dáme se postupně dohromady. Já už jsem s Martinem v jiném seriálu hrála pár, takže se dobře známe. Na natáčení s ním jsem se moc těšila. Martin ve své roli Krupičky občas dost improvizuje. S tím já nemám vzhledem k tomu, že ho znám, problém. Ale někdy je pro mě dost těžké nerozesmát se. Když máte partnera, který je zábavný a rozumíte si, je to bonus pro vás i pro roli. A věřím, že to tak vnímají i diváci,“ říká Betka Stanková.

Jaký má herečka sama vztah k autům? Prý rozhodně ne takový jako závodnice rallye. „Naštěstí tu netočím žádné akční scény. Já bych si sama nevyměnila u auta ani kolo,“ přiznává herečka se smíchem.

Přístav uvidíte v pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 5. 2024

Dnes byste mohli dobře psát beletrii nebo publicistiku. Je docela dobře možné, že jste o nějakém literárním oboru uvažovali. Proč váháte? Nikdy není pozdě. Najděte si čas na napsání příběhu. Pokud máte negativní postoj k věcem, které děláte, jak chcete něco udělat, Berani?

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.