Přístav v pondělí navštíví Šmejdi

Nechvalně proslulé prodejní akce pro důchodce se nevyhnou ani Přístavu. Míra Šimáček si hospodu pronajal pro předváděcí akci, kam pozval všechny důchodce ze Zátoky. Co uvidíte v pondělním Přístavu?

Hrnce za desítky tisíc či obyčejný náramek s plíškem, jenž má zabránit infarktu za stovky korun. Takové jsou nabídky tzv. Šmejdů, prodejců nemorálně předraženého zboží zmateným důchodcům. Mezi takové obchodníky patří i Míra, jenž si pronajal na celý den Přístav, aby mohl s manipulací sobě vlastní prodat předražené produkty.

Mírovi se však jeho prodejní "večírek" příliš nevyvedl. Majitelé hospody se důchodců zastali a celou dobu narušovali prodávání štamgasti, kteří se přišli najíst. S Pepou Krupičkou, který přišel se svou novou polovičkou se Míra dokonce popral. A Pepa? Ten bude mít ze rvačky s půlitrem ještě následky...

Rozvod přišel

Pošťák zvoní vždy dvakrát, zéjmena v případě, že se jedná o nějakou nemilou zprávu. Marek Skála obálky s barevným pruhem přímo nenávidí, ale to ještě netuší, že tentokrát půjde hlavně o jeho osobní selhání než o nějaké patálie s finančním úřadem. Manželé Skálovi mají za týden první rozvodové stání u soudu.

Marek se nejvíce obává toho, jak to bude brát jejich dospělá dcera Johana. Ta je momentálně na horách s přítelem Petrem, ale až se vrátí, její rodina už oficiálně existovat nebude. Jak tuto novinu přijme? Marek přemítá i o svém životě a historii, která byla vždy spjata s manželkou Terezou. Za chvíli bude vše jinak. Majitel hospody se rozhodne, že u soudního stání chce být, cítí potřebu důležitou kapitolu svého života, jež začala před více než dvaceti lety, uzavřít osobně. Tereza mu to rozmlouvá.

Hyena v akci

Krupice se vrací do Přístavu nejen za Markem, ale i za manželem. Najala si slavnou právničku z Prahy jako ochranu před Pepou, jenž Krupici řekl, že ji u rozvodu zničí. Hyena, jak si doktorka práv říká, se nepříjemných situací rozhodně nebojí. S Pavlínou navštíví neohlášeně chatu Krupičkových, kde najdou Pepu v milostném objetí s jeho klientkou. Bude Pavlína na Pepu žárlit? Kadeřnice z Prahy si uvědomí, že se nesmí nic uspěchat a léčit umí jen čas.

Špinavá herecká hvězda

Syn Josého a Olgy má během natáčení filmu velký úspěch, ale náročná práce si vybírá svou daň. Dan přijíždí z natáčení pozdě a ještě k tomu mokrý a špinavý. Josému dojdou nervy a volá manažerce Sylvě. Ta vše zařídí tak, aby se to neopakovalo, a jako omluvu najde i malou roli pro Emmu, sestru Dana. Tímto gestem si dokáže zlepšit reputaci dokonce i u Libuše.

Přístav uvidíte na Primě už v pondělí ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.