Pustíme fanynky na pódium, říká SLZA o turné

Potom, co ovládli rádia získali dva Slavíky a momentálně se připravují na první turné k desce Katarze. Skupina SLZA má dobře nakročeno k tomu stát se jednou z dalších kapel, které ovlivní českou pop music. My jsme se kluků zeptali, jak bude vypadat jejich profesní budoucnost. Co plánují?

SLZA má v rukávu hned několik novinek - v dubnu chystají turné (začínají už 3. dubna v Jablonci nad Nisou) a fanoušky kapely čeká i nový klip, který budou natáčet už příští týden. Kluci jsou ohledně výběru singlu tajemní jak hrad v Karpatech, nakonec nám ale prozradili, že klip už nebude konečně tak depresivní jako mají většinou ve zvyku. Klip vyjde už na konci března.

Více se dozvíte v rozhovoru!

SLZA zahájí šňůru koncertů s názvem Katarze TOUR 2016 v neděli 3. dubna v Jablonci nad Nisou a skončí 16. května ve Velkém Meziřící. Kluci prozradili, že pro fanoušky chystají i pár překvapení rovnou na pódiu.

Mezitím zavítá také do bratislavského klubu Babylon za svými slovenskými fanoušky. Kapela pro ně v devíti městech chystá speciální koncertní show a autogramiádu. Vstupenky, které rychle mizí, jsou k dostání v předprodeji v síti Ticketportal.

„Poslední rok se Slzou zažíváme něco neskutečného. Doufali jsme, že by se naše koncerty jednou mohly vyprodávat, ale že to přijde tak brzy, to jsme vážně nečekali. Máme ty nejlepší fanoušky a nešťastnější jsme, když s nimi můžeme tu energii a emoce sdílet společně. Místa našeho jarního turné jsme proto volili podle nich a jedeme i do míst, kde jsme ještě nehráli. O to více se těšíme.“ zaznělo od Petra Lexy a Lukáše Bundila.

Více se dozvíte tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.