Radim se plácne přes kapsu. Chce pořídit Mili auto!

Co vás čeká v pátečním dílu Přístavu s názvem Petr plete svetr? Petr si uplete rozhodně něco jiného než svetr, zatímco jeho nepřítel Martin připravuje překvapení pro Johanu. Ani známý škrt z Přístavu, Radim Pátek, se nenechá zahanbit...

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Mili s Radimem dlouho neotálela a rozhodla se stát živnostnicí. Místo rychlého zbohatnutí přinese Mileně úklidová firma Milenka s.r.o. nečekané problémy. Milena je neustále vyčerpaná z nekonečného přejíždění autobusem ze zakázky na zakázku i ze samotného uklízení. Všude usíná. Řekne Pátkovi, že nutně potřebuje auto.

Podívejte se na ukázku

Tereza je spokojená, má prvního klienta. Pobědu, který řeší sousedský spor. Nadšení ji ale přejde poté, co jí Poběda svérázně zaplatí. Zatímco v Praze Petra svádí producentka Flusalka.

Martin v domě Johany nachytán při činu

Martin se vztahem Johany rozhodně nenechá odradit, protože vidí, že Johana mu city silně opětuje, jen se stále nemůže rozhoupat k tomu se Petrovi přiznat, že miluje někoho jiného. Martin je pěkné kvítko a ví, jak na ženy. Čeká na Johanu u plotu jejich domu, aby jí mohl předat puget květin.

V noci na Johanu však čeká ještě o něco zábavnější překvapení. Ve své posteli najde Martina.Když se jde Martin umýt během noci do koupelny, v koupelně na něj narazí Roman. Není ani moc překvapený, ale tváří se, že je pořádně naštvaný. Scénu však dělat nehodlá. Ráno se potká celá rodina u snídaně a Johana se chová trochu divně. Tereza se ptá Romana, zda neví, co se děje...

Podívejte se na ukázku

Petr dostal neslušný návrh

Hudební producentka Flusalka se rozhodně nenechá odbýt nesmělostí Petra Dvořáka. Jejich schůzka skončí tak, že manažera Lukáše vyhodí za dveře arozhodne se jednat. Petr je v pasti, zatímco Flusalka má jasno – chce mladého zpěváka svést neslušným návrhem.Jak to dopadne?

Podívejte se na ukázku

José spí na gauči

Rodina Braunových stále se starostmi sleduje Ivanku, zda nepije. Alkoholici vědí moc dobře, jak ukrýt pití před svými nejbližšími. Když José požaduje, aby na něj Ivanka dýchla, je oheň na střeše. Ivana se cítí ohrožená a s Josém se pohádají. Ten musí strávit noc na gauči.

Podívejte se na páteční Přístav ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.