Roman bude větší pohodář, slibuje Filip Blažek

Romanovi Marešovi se říkalo dlouhou dobu Romeo. Žen kolem něj bylo hodně, ale nikdy se mu u žádné nepodařilo zakotvit. Romana hraje Filip Blažek, který říká, že v Přístavu si Roman možná užije víc žen než kdykoliv předtím.

Roman Mareš pochází původem z Benátek nad Jizerou, kde dělal svatebního fotografa. Ženy vždycky přitahoval jako maják lodě v rozbouřeném moři. To on se pro většinu z nich stával nezávazným přístavem. Sám sebe však nikdy neukotvil.

Jeho ženou života byla Olga, majitelka svatebního salonu a matka dvojčat, s kterou to jeho chybou nakonec nikdy nedopadlo. Roman ve svatebním salonu založil i seznamku, jež měla být práce snů.

Nakonec však sedí na zaprášených schodech v zemi nikoho. U hospody, kterou poslední živáček navštívil před pár lety. Společně s Markem Skálou (Martin Dejdar), kamarádem z dětství, se rozhodli nově otevřít hospodu u řeky v chatové osadě. A možná tak začít nový život.

Jaký bude Roman v Přístavu?

V rozhovoru jsme se zeptali, jaký vlastně Roman v novém seriálu Přístav bude. A jak vlastně vnímá cestu Romana jako postavy? Filip Blažek přiznal, že zpočátku netušil, co s Romanem dělat, pak si k němu našel cestu:

"Vystavěl jsem si Romana jako takového pohodáře. Myslím si, že to společně s Martinem hrajeme pohodově. Jsme překvapeni tím panoptikem kolem nás, protože jsou to všechny moc hezky vykreslené postavičky, naše postavy se tím vším, co se okolo nich děje, hlavně baví."

Roman po vztahu s Olgou už u žádné ženy nikdy pořádně nezakotvil. Ona byla jeho velkou láskou, i to dokázal přiznat sám sobě. Ale jaký bude Roman teď, v novém prostředí a s novou v profesí?

Podle Filipa Blažka to vypadá, že si Roman začne užívat víc než kdykoliv předtím. Nesouhlasí ani s tím, že jeho "Romeo" byl kdysi vždy v obležení žen:

"Nikdy mi nepřišlo, že kolem Romana bylo vždycky hodně žen, on spíš nikde nezakotvil. Tak jsem zvědavý, jestli zakotvím tady v Přístavu, protože mi přijde, že tady z Romana tvůrci seriálu udělají většího holkaře, tak uvidíme, jestli mi nějaká zůstane napořád."

Seriál Přístav uvidíte už 26. srpna ve 20.15 na Primě!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.