Roman Mareš se setká s Hankou v Přístavu. Stáhne svou žalobu?

Přístav II (22) - upoutávka

Roman Mareš nesložil jeden milion korun ženám, kterým chtěl pomoci k jejich vlastnímu dítěti, a tak má na krku soud a obžalobu ze znásilnění. Spolumajitel Drak expřítelkyni Romana unesl do Přístavu, aby si všechno vyříkali. Co dalšího uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15 v Přístavu?

Dvaadvacátý díl druhé řady Přístavu bude hodně napínavý. Kromě toho, že se Roman potká s Hankou, která se rozhodně nechce bavit o jeho soudu a falešné obžalobě, prožívá automechankik Krupička krizi, jelikož jeho syn nechce spát. Aby toho nebylo málo, tak si Pepa stále nemůže zapamatovat jeho nezvyklé jméno Alfons. A muzikant Petr? Tomu se hroutí život, aniž by si toho všiml...

Únos expřítelkyně Hanky do Přístavu

Drak se snaží vyřešit problém Romana Mareše, svého kolegy z Přístavu, opravdu rázně. Roman bude muset v nejbližší době předstoupit před soud a zpovídat se z toho, zda znásilnil svou expřítelkyni Hanku. Drak zkrátka odvezl Hanku do Přístavu, aniž by o tom Roman věděl a postavil oba dva před hotovou věc, aby si všechno vyříkali.

Roman je překvapený ještě víc než Hanka, nechce s ní ani mluvit. Hanka je nesvá a rozhodně to nevypadá, že by chtěla žalobu stáhnout. Drak všechno jen zhorší. Do takové situace přichází přítelkyně Romana, bývalá soudkyně Tereza Skálová, která nemůže uvěřit vlastním očím.

Odhalující večeře u Pátkových s Vilmou a Šimim

V minulé epizodě Přístavu Šimi zjistil, že Pátek měl kdysi něco s Vilmou, společně s Mili tak naplánují večeři, během které chtějí zjistit, jak to mezi nimi skutečně bylo. Radim a Vilma netuší, co se na ně chystá.

Šimi s Mili chtějí zjistit, zda mezi Pátkem a Vilmou ještě něco není, což Vilma odmítá. Oba dva zapírají. Když chce Vilma odejít, Mili si hodí klíče do výstřihu a nechce otevřít. Zoufalá Vilma se tedy přizná. Mili lapá po dechu a zvrhne se pořádná hádka. V hádce utrpí hlavně ego Radima Pátka.

Alfons Krupička, nebo Albert?

Alfons Krupička se nové rodině opravdu povedl. Alfons příliš nespí a z nového režimu je paf hlavně Pepa, který dítě nikdy nevychovával. Kobliha se ho snaží uklidnit a stále si všímá, že Pepa nemůže vlastnímu synovi přijít na jméno. Místo Alfons používá jméno Albert. Kobliha se rozhodne takovému chování zabránit.

Klacky pod nohama Petra

Muzikant Petr má poslední dobou pocit, že nic nejde podle jeho očekávání. Ačkoliv konečně natáčí vytouženou desku, všechno jde pomaleji, než očekával. Navíc bude muset řešit problémy s Flusalkou, která ho neustále svádí. Petr ví, že mu to může ovlivnit i vztah s Johanou, o kterou nechce přijít. Jenže Johana už dávno randí i s Martinem Pátkem.

Ten bude muset nakonec hodně zkousnout. Do Prahy totiž poveze svým novým autem nejen svou milovanou Johanu, ale i Petra, který zatím nic netuší.

Přístav uvidíte na Primě již tento pátek ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.