Roman odjíždí, Tereza stráví s Markem večer a dozví se všechno

Co uvidíte ve středečním Přístavu na Primě? Roman se rozhodl, že nabídku Olgy fotit v Itálii přijme. Tereza zatím nic netuší a shodou okolností přijede na pár dní do Přístavu, aby strávila nějaký čas s Romanem. Doma je totiž pořádně dusno.

Roman se zamiloval do kozla Oldy a chodí mu podstrojovat. Opouštet se mu bude těžce kromě Terezy také rohatý Olda. O to větší překvapení je to však pro Terezu. Ta nic netuší a Romana potká během jeho odjezdu. Terezu jeho chování trochu raní. Znamená to, že Romanovi na ní nezáleží? Proč jí nic neřekl?

Pravdou bohužel je, že Tereza netuší ještě jednu důležitou věc. Roman jí zapomněl sdělit, že s Olgou, za kterou odjíždí pracovat do Itálie, před lety chodil. Roman byl do Olgy hodně zamilovaný, a dokonce ji bývalý sukničkář požádal i o ruku. Vztah nakonec sám ukončil, protože měl nevyřešené účty s mafií a nechtěl ohrozit rodinu, kterou miloval.

Tereza o jeho minulosti vůbec netuší, Marek se během společného večera zmíní o tom, jak se Tereza ve vztahu s Romanem uvolnila, je trpělivější a tolerantnější. Málokdo by prý pustil Romana Mareše do Benátek s bývalou snoubenkou.

Společný večer a noc Marka a Terezy

Poté, co se Tereza dozvěděla, že ji Roman zapomněl informovat o důležitém faktu, že do Benátek jede za Olgou, s kterou dříve chodil, je Tereza zklamaná a smutná. Zaťuká večer na Marka a Marek jí nabídne, aby u něj přespala. Ráno však do pokoje Marka vtrhne José a uvidí Terezu a Marka v jedné posteli.

Krupice dostala půl milionu od Pepy, má to však háček

Krupice by tohle nikdy nečekala, ale Pepa se rozhodl být během mimosoudního vyrovnání hodně štědrý. Prodal vysněný dům, kde měli s "jeho" Pavlínkou vychovávat rodinu a polovinu peněz dá právě Krupici. Ta je z toho naprosto v šoku.

I za Pepovou štědrostí je však háček a Marek z toho rozhodně mít radost nebude. Pepa totiž chce, aby se Krupice u něj večer stavila...

Ivana pomáhá Josému

José potřebuje další pomoc od Ivany. Jeho žena je už dlouho pryč, ale když odjela i Libuše s malou Emmou na natáčení na Slovensko, tak na statku zavládl obrovský chaos v mužském podání. Libuše se má co nevidět vrátit a pánové domácnost sami neuklidí. Ivana s radostí prosbu přijme, od Drozdů se vrací pozdě a s Josém...

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek
Štítky Itálie

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.