Roman z Přístavu dostal nabídku zplodit dítě. Přijme ji?

73. díl Přístavu uvidíte už tento pátek ve 20.15 na Primě. Obyvatelé Zátoky se rozhodně nudit nebudou. Třeba takový Roman Mareš dostane nabídku, aby zplodil potomka. Ale jeho přítelkyně Tereza to není... Co dalšího uvidíte v Přístavu?

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMAPLAY

Roman Mareš jako bývalý svatební fotograf, co se žen týče, rozhodně nezahálel. Dokonce se mu povedlo svést i pár nevěst. Jeho seznam expřítelkyň je dlouhý jako nákupní seznam průměrného bufetu ve městě a jeho přítelkyně Tereza si musí sem tam dávat pozor. Roman by však nikdy nečekal, že za ním do Přístavu přijede jeho bývalá láska, aby mu nabídla možnost stát se otcem jejího dítěte. Jeho láska se totiž po rozchodu přeorientovala na ženy a společně s partnerkou hledají správného dárce biologické stopy.

Šimáček se musí stěhovat

Milenka se svědomitě stará o Šimáčka, který se tak trochu zbláznil kvůli tomu, že mu nevěsta utekla před oltářem. Šimáček nosí její šaty, stará se o krávy, které mu brzy odvezou a teď přichází další rána.

Radim chce, aby Šimáček odešel z jejich chaty a začal žít po svém. Tak trochu se snaží chodit kolem horké kaše, ale moc mu to nejde, a tak to řekne na rovinu. Mili se to snaží přetlomučit do slušnějšího tónu, ale příliš jí to nejde. Zároveň z toho vzniká opravdu humorná scénka plná vesnické inteligence.

Petrovi klesá obliba fanoušků, na paty mu šlape youtuber

Manager Lukáš přichází za Petrem se špatnou zprávou, šlape mu totiž na paty mladší youtuber, který Petra kopíruje, zároveň má však silnou základnu na youtube kanálu a spoustu fanoušků. Jenže Petr odmítá natáčet přihlouplá videa, a tak si představitel Petra Dvořáka, Petr Lexa, dělá tak trochu legraci sám ze sebe. On sám totiž minulý rok vyhrál nejlepšího youtubera roku.

Olga se chce s Josém rozvést

Olga s Josém Pivodou kromě dětí už není vlastně vůbec v kontaktu, všechno se ale mění ve chvíli, kdy mu volá z Itálie, protože se chce rozvést. Její italský milenec ji právě požádal o ruku. Josému dochází, že jejich manželství už nezachrání vůbec nic...

Podívejte se na vtipnou scénu s Mili a Radimem z pátečního Přístavu. Ten uvidíte už v pátek ve 20.15!

Hned po odvysílání najdete premiérový díl na PrimaPlay

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.