Rozhovor: Koho z herců natáčení s hokejisty nadchlo a přidá se k HC Olymp?

Ve 49. Přístavu jste viděli speciální scény s hokejisty z Nagana, kteří si zahráli zápas na ledě v Zátoce proti místním mužům. Martin Dejdar pozval všechny své kolegy z hvězdného týmu HC Olymp a dokonce nalákal nové herce, aby se oficiálně přidali!

Parta ze Zátoky se utkala s legendárními hokejisty, které si zahráli Roman Čechmánek, Jiří Hrdina, Jiří Šlégr, Martin Procházka a Milan Tichý, slavní hokejisté z Nagana.

Většina z nich také patří do hvězdného hokejového týmu HC Olymp, který před lety založil Martin Dejdar, kde zápasy hrajou herci a hokejisté dohromady.

Pavel Řezníček a starý známý se přidávají

Během natáčení několika hokejových scén se zakladateli hokejového týmu podařilo nadchnout svého kolegu, který se chce k HC Olymp přidat. Není to nikdo jiný než Pavel Řezníček, jenž v seriálu Přístav hraje charismatického malíře Josého Pivodu. Pavel Řezníček však není jediný z herců, kdo se do snového týmu přidal.

"Čekáme tento týden, že Pavel přijde na první trénink. Pavel Řezníček je strašně stydlivý, říkal mi, že se to nejdřív naučí, a pak teprve přijde. Říkal jsem mu, že je úplný blázen, protože my to taky neumíme. Stejně se to už nikdy pořádně nenaučí, to je první věc, protože s tím mám vlastní zkušenosti. Sám jsem začal hrát hokej ve čtyřiceti letech. Jsme na tom v HC Olymp všichni stejně, teď je důležité, aby vůbec přišel a pochopil, že je to hlavně o zábavě. A Filip Blažek, který je jeden ze zakládajících členů se vrací také. Ten měl osm let pauzu. Hokej má zkrátka určitou magii, člověk vleze do bruslí a hned ho to chytne," vysvětluje Martin Dejdar.

Představitel bývalého hokejisty Martina Skály k hokeji přičichl díky práci na seriálu Poslední sezona (2006) a v seriálu Přístav se vrací k další postavě "exhokejky", jenž si v chatové osadě založí hospodu s příznačným jménem Přístav.

Martin Dejdar nám také prozradil, že se minulé pondělí díval na Přístav společně s hokejisty, kteří si v tomto dílu zahráli s ním. Ostatně, se všemi je dlouholetý kamarád.

"... s klukama jsme se sešli a dívali jsme se společně. Všichni byli nadšení a dostávali hromadu esemesek od svých kamarádů. Reakce byly pozitivní. Jim samotným se to také líbilo, byla to legrace," říká Martin Dejdar.

Další díl Přístavu uvidíte v pátek ve 20.15 na Primě!

Podívejte se na upoutávku z pátečního dílu:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 4. 10. 2023

Zapalte svíčku a něco si přejte. Vnímejte plamen jako symbol proměny a vášně ve vás. Vaše srdce se může cítit neklidné. Plamen se třepotá v důsledku procházejícího větru. Když plamen tančí, můžete si vzpomenout na tance, které předvádíte ve snaze odvést pozornost od problému, o němž víte, že mu musíte čelit. Ten čas nastal právě teď.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.