Rvačka v Přístavu! Dva kohouti Martin a Petr chtějí Johanu. Kdo vyhraje?

Přístav II (10) – Rvačka Martina a Petra

Podívejte se na exkluzivní video z pátečního Přístavu. Martin Pátek se rozhodl Johanu Skálovou dostat. Ačkoliv si Petr myslí, že Martin je kamarád, Pátkův syn nasadil opravdu drsný kalibr. Podívejte se na scénu.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Přístav uvidíte už tento pátek na Primě ve 20.15. a půjde pěkně do tuhého!

IT specialista (čti hacker) se nám zakoukal. Během hackování emailů Terezy Skálové narazil i na emaily od její dcery Johany, která jí psala z Anglie. Johana se nedávno vrátila za svým přítelem Petrem a rodinou do Zátoky. Martin shledává její emaily velice okouzlující a rozhodl se Johanu získat. Jenže Johana už pěkně dlouhou dobu chodí s muzikantem Petrem, který na ní celé léto čekal.

Petr se s Martinem zná a myslí si, že jsou přátelé. Pak ho dostane Martinův výrok o jeho hudbě! Ti dva se málem poperou a začnou do toho tahat i své otce!

Co dalšího uvidíte v Přístavu? Podívejte se na upoutávku:

Přístav uvidíte tento pátek na Primě ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 20. 4. 2024

Ačkoli se můžete pyšnit svou trpělivostí, Berani, tato vlastnost by vám dnes mohla být na obtíž. Je možné, že už jste se ohnuli, jak jen to šlo, a dosáhli jste bodu zlomu. Poslední kapka se chystá přiložit velbloudovi na hrb. Dejte průchod explozi emocí, kterou si události žádají. Nemá smysl se dnes snažit zachovat svaté chování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.