Scéna jako ze života: Když muž kupuje ženě šaty (a té se nelíbí)

Seriál Přístav od tohoto pondělí uvidíte dokonce dvakrát týdně. Každé pondělí a středu ve 20.15! Podívejte se na scénu, kdy Martin Zounar dává své milé dárek. Šaty, které se jeho Pavlíně ale vůbec nelíbí. Situaci, jež zažila každá žena. Podívejte se na povedenou scénu.

Seriál Přístav uvidíte nově každé pondělí a středu. V pondělí 7. 9. tedy uvidíte třetí díl seriálu Přístav.

Pavlína Krupicová zná svého manžela Pepu už přes deset let. A sama říká, že mají doma pořádnou Itálii. Talíře lítají, facky (zatím) ne. Pepa se snaží svoje žárlivé záchvaty krotit a pokud se někdy nezadaří, ihned se pokusí Pavlíně omluvit různými způsoby.

Kromě toho Pepa svou Pavlínu miluje a zahrnuje ji dárky celý rok. Tentokrát dostala jeho manželka šaty, které vypadají jako od kolotoče. Pepa z nich má však takovou radost: "... všechny ženský se o ně praly," že mu Krupice nechce kazit radost.

My však věříme, že tato scéna a reakce Pavlíny zcela odpovídá situaci, kterou každá z nás zažila. Tu bychom mohly rozdělit do několika fází:

1. fáze: Zakrýt výraz nelibosti.

2. fáze: Hlavně říct něco pozitivního

3. fáze: Na otázku: Fakt se ti líbí? odpovědět kladně.

4. fáze: Vymýšlet další a další lichotky, aby nebylo poznat, že lžete.

5. fáze: Odkládat co nejdéle čas, kdy si je musíte nutně vyzkoušet.

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 1. 10. 2023

Dnes se vám může podařit mnoho věcí. Energie je velmi intenzivní. Dávejte si pozor na manipulaci s druhými. Nikdo nemá rád, když mu někdo rozkazuje, a proto buďte taktní. Snažte se nedávat najevo své nadřazené znalosti. Lidé vám to budou mít za zlé, i když máte dobré úmysly (a máte pravdu).

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.