Šimi dostal golfovým míčkem přímý zásah. Podívejte se na vtipnou scénu!

Přístav II (20) - Golf a trefený Šimi

Taková rána už tak dostatenčně nenormálnímu Šimimu příliš nepomohla. Šimi ztratil paměť. Podívejte se na vtipnou scénku, kde se zachránce musel dokonce vykoupat v ledové Berounce. Je to exkluzivní scéna z pátečního dílu Přístavu. Podívejte se na video!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Míra Šimáček, místní převozník, si v Přístavu prošel už několika zajímavými kapitolami života. Kromě závislostech na lécích, agresivitě vůči své snoubence Ivance to bylo třeba i jogínské období. Nehoda způsobená správně trefeným golfovým míčkem, však přitížila celé Zátoce, ačkoliv všichni ostatní se u toho dobře pobaví.

Jak to všechno vzniklo?

Drak se učí hrát se svými kumpány golf, ale podaří se mu míček odpálit tak nešťastně, že ten trefí do čela Šimáčka. Scéna je to dost zábavná, jenže to nikdo netuší, co dalšího se odehraje. Šimáček po ráně trpí selektivní amnézií – nepamatuje si, že žije s Vilmou a znovu chystá svatbu s Ivanou.

Všichni v hospodě se snaží Šimáčkovi vrátit paměť, ale jejich metody selhávají. Nakonec se pokusí vyřešit Šimáčkův problém i spisovatelka, přítelkyně Drtiny. Podaří se jí to?

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu.


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 21. 4. 2024

Berani, možná vám dnes bude trvat o pár minut déle, než vstanete z postele, ale bude to stát za to. Zjistíte, že čím upřímnější jste k lidem byli, tím více se vám to vyplatí. Spolehlivost a důvěryhodnost jsou klíčové záležitosti, na které se musíte zaměřit. Chovejte se silně a hrdě s ohledem na to, kdo jste, a odměna se dostaví. Do všech svých činů vnášejte určitou dávku něhy.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.