Sladký konec Petra a Johany z Přístavu! Podívejte se na romantickou scénu

V 76. dílu Přístavu se konečně muzikant Petr rozhoupal a přijel za Johanou do Zátoky. Naposledy se viděli, když se pohádali v Praze, uteklo pár týdnů a jejich komunikace je na bodě. Dlouho to vypadalo, že ho Johana už nechce...

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Vztah Johany a Petra byl hodně dlouhou dobu na šikmé ploše, ale nakonec Petr dostal rozum a šel navrhnout Johaně, mladé studentce práv, aby to dali zase dohromady. Jenže Johana už začala počítat s tím, že se dohromady nikdy nedají.

Dvojice se často hádala a Petr odmítl jet s Johanou na dva měsíce do Anglie. V podstatě ji to zakázal. Podívejte se na to, jak se snaží Johanu přesvědčit, aby začali znovu:

Johanina reakce nebyla rozhodně pozitivní, ale Petr se rozhodl, že to tak nechá a nechá ji vytvořit dárek, který pochopí jenom ona.

Jeho milostné gesto se nakonec vyplatilo. Podívejte se na romantickou scénu z Přístavu.

Podívejte se na celý díl na Primě PLAY

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 27. 9. 2023

V lásce a romantice by se vám nyní mělo dařit, Berani. Něco ve vás vzbudilo detektivní náladu a vy toužíte zkoumat, pátrat a hledat pravdu v každé situaci. Váš fundovaný, stabilní a praktický přístup bude vaší největší předností. Ujistěte se, že dnes necháte roli mučedníka někomu jinému. Vy jste ten, kdo musí převzít kontrolu.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.