Sladký konec Petra a Johany z Přístavu! Podívejte se na romantickou scénu

V 76. dílu Přístavu se konečně muzikant Petr rozhoupal a přijel za Johanou do Zátoky. Naposledy se viděli, když se pohádali v Praze, uteklo pár týdnů a jejich komunikace je na bodě. Dlouho to vypadalo, že ho Johana už nechce...

DÍLY PŘÍSTAVU MŮŽETE SLEDOVAT NA PRIMĚ PLAY

Vztah Johany a Petra byl hodně dlouhou dobu na šikmé ploše, ale nakonec Petr dostal rozum a šel navrhnout Johaně, mladé studentce práv, aby to dali zase dohromady. Jenže Johana už začala počítat s tím, že se dohromady nikdy nedají.

Dvojice se často hádala a Petr odmítl jet s Johanou na dva měsíce do Anglie. V podstatě ji to zakázal. Podívejte se na to, jak se snaží Johanu přesvědčit, aby začali znovu:

Johanina reakce nebyla rozhodně pozitivní, ale Petr se rozhodl, že to tak nechá a nechá ji vytvořit dárek, který pochopí jenom ona.

Jeho milostné gesto se nakonec vyplatilo. Podívejte se na romantickou scénu z Přístavu.

Podívejte se na celý díl na Primě PLAY

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 3. 10. 2023

Dnes by k vám domů mohla přijít řada zajímavých návštěvníků. Alespoň jeden by mohl být z cizí země a někteří by mohli být z oblasti vzdělávání. Můžete očekávat zajímavé rozhovory a možná se dozvíte zajímavá fakta na téma, které je pro vás nové. Mohlo by vás to bavit natolik, že se zítra poohlédnete po knihách na toto téma.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.