Sláva! Johana se vrátila. Jak zareaguje na Draka? Podívejte se!

Přístav II (9) – Johana se vrací

Podívejte se na exkluzivní scénu z pátečního dílu Přístavu už teď. Martin Pátek, syn Radima, se rozhodl dát svému otci pořádnou lekci. Ukazuje se, že Martin je ještě chytřejší, než se zdá. Otcovi dá pořádnou lekci!

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu Prima PLAY.

Johana je zpátky! Jak to bude vypadat při setkání s Petrem? A co teprve chvíle, kdy se Johana poprvé seznámí s exotem Zátoky Adamem Drakem!

Dcera Terezy se konečně po několika týdnech v Anglii vrací zpět domů. Nejvíc se na ní těší její přítel Petr, který byl celé léto dost nešťastný. Pro Johanu je spoustu věcí nových, místo do bytu se vrací do domu v Zátoce.

Podobné články

Johana něco tuší...

V každém případě její ženská intuice tuší, že se v Zátoce něco děje. Petr se poněkud lekne, aby nepřišla na jeho eskapádu se spolužačkou Petrou, která se ho snažila svést ve stanu, když byl úplně namol. Johana si však všímá netradičního vztahu mezi její mámou a Drakem. A její první setkání s Drakem je také pořádně podivné.

Tereza dostala od Adama Draka nůž na krk. Martin Pátek hacknul její email, kde nalezl fotografii z minulosti. Tam je Tereza polosvlečená s muži, kteří jsou teď významní politikové. Tereza nejdřív veškeré vydírání odmítá, ale začíná ji pohlcovat strach. Drak na ní stále tlačí. Jak se rozhodne?

Na co se můžete těšit tento pátek? Podívejte se na upoutávku!

Přístav uvidíte na Primě v pátek ve 20.15!


Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 24. 4. 2024

Berani, některé vaše pracovní povinnosti jsou pro jednoho člověka příliš velké a mohly by vás dnes zatížit. Zdá se, že hromada práce se neustále zvětšuje, ať děláte, co děláte. Pokud můžete, delegujte své úkoly. Nejméně naléhavé úkoly odložte stranou a na zbytku postupně zapracujte. Váš zaměstnavatel od vás může, ale nemusí očekávat příliš mnoho, ale vy máte právo udržet si zdravý rozum bez ohledu na cokoli.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.