Seriály a filmy

21. července 2016 12:00

Petra Kloidová

SLZA vydala další klip! Hlasujte, jaký klip se vám líbí nejvíce!

Kapela Slza zveřejnila emotivní videoklip k písni Vstříc nekonečnům zachycující euforii z úspěšného jarního Katarze TOUR 2016. Klip je nejen vzpomínkou pro 12 000 fanoušků, kteří na některý z vyprodaných koncertů zavítali, ale také pozvánkou na druhou část Katarze TOUR 2016, jež startuje 5. října.

Všechny díly Přístavu můžete vidět online v našem televizním archivu PrimaPlay.

Úspěšná jízda kapely Slza, která na svém prvním turné k multiplatinové desce Katarze vyprodala tisícové haly, pokračuje i přes prázdniny, kdy se skupina představuje na většině letních hudebních festivalech a slavnostech. Vyvrcholení první velké koncertní sezóny Slzy přijde na podzim, kdy se vydá na své druhé turné po 13 městech v Čechách i na Moravě.

Vstříc nekonečnům jsou vzpomínky na turné

Aby fanouškům čekání rychleji uteklo, můžou si na radostnou atmosféru jarních koncertů zavzpomínat s videoklipem Vstříc nekonečnům, jenž diváky kromě vyprodaných sálů zavede i do zákulisí kapely a představí Petra s Lukášem v civilnější podobě. „Jarní Katarze TOUR 2016 bylo nezapomenutelnou událostí plnou emocí a zážitků. Chtěli jsme je našim fanouškům připomenout a natočili tak klip z turné. Záběry z koncertů jsou střídány se záběry ze statku u obce Frýdštejn, kde má náš producent Dalibor Cidlinský Jr. studio, ve kterém jsme debutové cd Katarze točili,“ zaznělo od kytaristy a zakladatele kapely Lukáše Bundila.

Za písní Vstříc nekonečnům stojí osvědčený tandem Lukáš Bundil/Dalibor Cidlinský Jr., za textem Ondřej Ládek aka Xindl X. Singl je po megahitech Lhůta záruční, Celibát, Katarze a Fáze pád pátou nahrávkou z desky Katarze. Určitě patří mezi nejenergičtější položky tracklistu a na živých koncertech mezi nejoblíbenější. „Někdy v životě nastane situace, kdy potkáte člověka, u kterého jste od první chvíle přesvědčeni, že je vaší spřízněnou duší. A vy se rozhodnete udělat vše pro to, abyste byli spolu. O tom je píseň Vstříc nekonečnům," vysvětluje ústřední téma singlu zpěvák Petr Lexa.

Backstage video

Videoklip pořídila respektovaná dvojice bratrů Jakub a Mikuláš Křenovi (KrenBros), kteří krom toho natočili také backstage video z celého turné. „Během natáčení scén ve vysoké trávě jsem zapomněl na svoji silnou alergii na pyly. Netrvalo dlouho a začal jsem kýchat, otekly mi oči a celý jsem se osypal. To je důvod, proč mám ve scénách ze statku i v našem předchozím dokumentu z turné celou dobu nasazeny sluneční brýle,“ přiznává s úsměvem Petr.

Vstupenky na podzimní Katarze TOUR 2016 jsou v prodeji v síti Ticketportál - http://bit.ly/1XYhLzV.

Pořadatelem turné je Universal Music. Hlavními partnery jsou Evropa 2 a TV Prima.

KATARZE TOUR 2016

5. 10. 2016 Žďár nad Sázavou - Dům kultury Žďár nad Sázavou

6. 10. 2016 Brno-Královo Pole - KC Semilasso

7. 10. 2016 Strážnice - KD Strážničan

10. 10. 2016 Praha - SaSaZu

16. 10. 2016 Cheb - KC Svoboda

29. 10. 2016 Kutná Hora - KD Lorec Kutná Hora

1. 11. 2016 Ostrava - Dům kultury města Ostravy

4. 11. 2016 Jindřichův Hradec - KC Jitka

5. 11. 2016 Vamberk - Městský Klub Sokolovna

9. 11. 2016 Plzeň - Kulturní dům Peklo

11. 11. 2016 Děčín - Společenský dům Střelnice

12. 11. 2016 Liberec - Dům kultury

25. 11. 2016 Zábřeh - Kulturní dům Zábřeh

Petra Lexu můžete sledovat i v seriálu Přístav. HLASUJTE pro svého oblíbence!

Samozřejmě můžete stále hlasovat, kdo vám během prázdninové pauzy (na premiérové díly Přístavu se můžete těšit na podzim) chybí nejvíce. Zatím vede Milenka Pátková, ale kdo jí zdárně šlape na paty?

Tady najdete i 3 další sestřihy nejlepších scén s Mili:

Pamatujete si i na to, jakou měla Mili svatbu? Vybrali jsme ty nejlepší scény do jednoho videa. Sledujte:

Celé díly Přístavu můžete vidět online na PrimaPlay.

Na našem Facebookovém profilu Přístavu můžete sledovat novinky!

Uložit

Uložit

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 30. 5. 2024

Možná cítíte větší touhu pátrat po svých rodinných kořenech než kdy jindy. Vaše pátrání může být tak hluboké a intenzivní, že možná dokonce přesáhnete rámec genealogie a začnete studovat archeologii, abyste se naučili, jak vnést trochu soudržnosti do podivných kousků rodinných pozůstatků, které objevíte.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.