Středeční Přístav: Míra požádá Ivanku o ruku

Násilnický Míra pár týdnů seká latinu a rozhodl se, že matku své dcery požádá o ruku. Byl dokonce tak odvážný, že to slyšela celá Zátoka. Překvapená Ivana sice řekla ano, ale...

Ivana něco takového nečekala. S Mírou sice momentálně žije na hromádce, ale možná si odvykla na myšlenku, že někdy bude s Mírou tvořit "plnohodnotný pár". Míra je ve svém chování nevyzpytatelný a Ivana už prokoukla pár jeho intrik, které většinou pramení z jeho žárlivosti. Ivana sice řekne Mírovi ano, ale je vidět, že sama si svým rozhodnutím není příliš jistá.

Míra nechal žádost o ruku vyhlásit místním rozhlasem. Mladé matce nezbylo nic jiného než souhlasit. Velké slávě přihlížela matka Ivany, matka Míry a Milenka s Radimem, kteří na rodinné oslavě fungovali jako catering. Samozřejmě můžete čekat i to, že Radim dokáže vymyslet podfuk i během brigády s chlebíčky. Ve výsledku má však problém hlavně s tím, že ho lačně sleduje starší Braunovka, kterou si před pár dny spletl ve vlastní posteli s Milenkou. Braunovka mu tyká přede všemi a toho si všimne i jinak pomalejší Milenka. Jak to Radim vysvětlí?

Pepa Krupička chystá Krupici oškubat u soudu

Krupice odešla před nedávnem z manželství, ale také z jejich společného domova. Pepovi nechala naprosto všechno a stále tvrdí celému okolí, že chce klidný rozvod. Ačkoliv je její manžel poměrně movitý, vlastní dům, chatu a auto, nechce od něj nic.

Podobné články

Po zoufalém Pepovi chňapla jedna z nejslavnějších pražských právniček, která nabídne Pepovi, že Krupice odejde z jejich manželství zcela nemajetná. Pepa v pomstychtivé zaslepenosti souhlasí. Právnička se však dozví, že Krupice je milenkou manželka Terezy Skálové. Tereza je její kamarádka. Nechá doktorka práv Pepu na holičkách?

Milenka znovu vyhozena

Ani akce na Levnomatu Přístavu nepomohla k uhrazení všech dluhů, Roman se rozhodne ke krajnímu řešení a Milenku znovu vyhodí. Milenka to však tak nenechá a jde nabídnout své domácí služby čerstvě opuštěnému Pepovi Krupičkovi. To se však nelíbí Radimovi.

Klub přátel třetích termínů

Johana je stále nepříjemná na přítele Petra. Učí se na těžkou zkoušku, která je její první. Petr se ji snaží uklidnit, ale nic nepomáhá. Večer před zkouškou ji pozve na párty. Tereza je rozčílená, že je Johana tak nezodpovědná, málem to zkazí její společný večer s Romanem, který se rozhodl vzít si na pár dní volno.

Přístav uvidíte na Primě ve 20.15 už tuto středu!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 19. 6. 2024

Připomeňte svým blízkým, jak moc pro vás dnes znamenají, Berani. Slova mají obzvlášť velkou sílu. Neberte je na lehkou váhu. Buďte ohleduplní k tomu, jak se k druhým chováte. Snažte se zachovat klid a mír. Není dobré k někomu chovat zášť nebo v sobě nosit nenávist. Dobré vychování a upravený vzhled jsou klíčovými prvky tohoto dne.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.