Středeční Přístav: Olga se vrátila. Dají to s Josém znovu dohromady?

Pánská jízda právě probíhá na statku v rodině Drozdových. Všechny ženy jsou pryč, a tak mají malí - velcí muži pré. Do toho všeho přijede Olga z Itálie jako překvapení. Dají to manželé zase dohromady?

Když Olga odjížděla pracovně do Itálie, měla v hlavě jedinou věc, aby si konečně s Josém všechno vyřešili. Pauza ve vztahu však funguje v teoretické rovině, v praktické rovině je to většinou jen prodloužené trápení. Možná jsou ale Pivodovi výjimkou.

Olga je konečně zpátky alespoň na chvilku a José ji může s klidem prozradit, že ačkoliv milostné nabídky (od managerky Sylvy) měl, bez problému odolal. José si během jejich manželské pauzy uvědomil, co přesně od života chce. Je to Olga, o kterou tak bojoval. Jak na tom byla krásná blondýna Olga v Itálii?

A dá se vůbec zachránit vztah narušený nevěrou ze strany Josého, jenž se před nějakou dobou vyspal ve slabé chvíli s Ivankou Braunovou? Olga samozřejmě nic netuší, ale pravda většinou vždy vypluje na povrch. Dříve či později.

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Chcete vědět, co se bude dít v celém dílu? Upoutávku najdete tady:

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 29. 9. 2023

Romantika pro vás dnes rozkvétá. Pokud jste nezadaní, procházka po okolí by vám mohla zprostředkovat kontakt s někým novým a zajímavým. Pokud jste zadaní, mohli byste si se svou drahou polovičkou naplánovat výlet mimo město, třeba víkendový pobyt. Výlet může částečně souviset s obchodem. Je to skvělá doba pro psaní, i kdyby to měl být jen dopis příbuznému.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.