Ve středečním Přístavu zemře Radim!

Středeční Přístav zažije velice smutnou situaci. Radim nedýchá. Milenka je na prášky a celá Zátoka u jeho smrtelné postele netuší, co s ním! Bude to další kšeft pro Františka Kukačku, němého funebráka?

Tohle by nikdo nečekal. Radimovi Pátkovi vždycky prošlo všechno. Jenom ta smrt ne. Milenka vstává ke svému milenci, aby zjistila, že Radim Pátek nejen neodpovídá, ale ani nevstává. Milenka je právem celá bez sebe. Po hysterické scéně volá dr. Jonáše a společně s ostatními obyvateli Zátoky stojí u jeho smrtelné postele. Prsty v nehybnosti Radima má totiž stará Braunovka, s kterou se Pátek potkal minulý den.

Krupici se nevyhne tvrdý rozvod

Krupice přijela do Zátoky, aby se potkala se svým manželem na prvním neoficiálním rozvodovém stání. Bude to hlavně bitva dvou právníků, právnička Hyena předvede, že svou přezdívku nosí právem. Na Krupičku vytáhne všechny jeho excesy, ale bohužel i situace záměrně zmanipulované proti němu. Těhotná Pavlína neví, co má dělat.

V ženském časopisu Isabel vyšel rozhovor s Pepou Krupičkou a fotka Pepy s Milenkou je dokonce na titulní straně, což u Pepových klientek vyvolalo další rozruch. Rozvedené ženy mohou u Pepy rovnou stanovat!

Podobné články

Olga se vrací z Itálie

Tři chlapi v chalupě, tak vypadá momentálně statek Drozdů, což si malý Dan, děda Alois a José užívají náležitě. Doma je překvapí Olga, která se na moment vrací do Čech, aby něco vyřídila. Jak bude vypadat další setkání s jejím manželem Josém? Když totiž Olga naposledy odjížděla, žili manželé od sebe. Olga jde také zjistit, jestli se Roman jako fotograf vypraví vyfotit svatební kampaň do italských Benátek.

Roman chce, aby Tereza jela s ním. Ta má však každý den stání a z práce se jako soudkyně jen tak uvolnit nemůže. Roman nechce jet bez ní, ale Tereza mu to doporučí.

Roman je poslední dobou posedlý dítětem. Jelikož je Krupice s Markem těhotná, bývalý fotograf si uvědomil, že i když si prožil tři manželství, nikdy neplnil roli otce. Tereze je ale už daleko přes čtyřicet a dítě odmítá.

Přístav uvidíte na Primě ve středu ve 20.15!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 18. 4. 2024

Zadal vám někdo úkol a pak odešel, aniž by vám dal pokyny? Není divu, že se cítíte zmatení a frustrovaní. Pokud neexistuje žádný návod a pokud nikdo jiný neví, o co jde, nemějte výčitky svědomí a nechte to být, dokud nedostanete řádné poučení. Je rozumnější počkat, než to udělat špatně a muset to dělat znovu. Raději bezpečně, než abyste litovali.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.