Tady to všechno začalo! Moment, kdy to mezi Krupicí a Markem zajiskřilo

Když si naštvaná Krupice šla vyřídit účty s Markem Skálou za to, že jejímu muži valí bludy do hlavy, stalo se nečekané – mezi majitelem Přístavu a kadeřnicí to nebývale zajiskřilo. Pamatujete si tuto scénu?

V osmém dílu Přístavu většině diváků došlo, že Krupice a Marek Skála mají něco společného. Oba dva jsou nespokojení, oba dva na útěku a možná tohle je dalo dohromady. Bohužel, každý utekl na jiné strany.

Podívejte se na Osmý díl Přístavu TADY, který vykrystalizuje vztahy podivného trojúhelníku Krupice–Krupička–Marek. Manžel Krupice se totiž zhlédl v Markovi, který mu radí, jak na dovolenou u moře (kde chce Pepa počít s Krupicí dítě). Pepa pojal dovolenou u moře za tzv. oplodňovací a tento nápad mu vnukl právě Marek svou historkou, jak počali před lety dceru Johanu.

Aby měl Pepa dostatek kvalitních spermií, rozhodl se cvičit a abstinovat (se vším), což Krupici pořádně vytočilo a jde si to vyřídit přímo se strůjcem toho nápadu. Marek se zrovna snaží v malém přístavu u svého hausbótu naostřit břitvu. Jejich výměna názorů však poukáže na pořádnou jiskru mezi dvěma uprchlíky z Prahy.

Podívejte se na scénu, která má vysloveně pořádný říz:

Nové díly Přístavu uvidíte na Primě už v září!

Sdílejte článek

Přečtěte si také

Horoskopy dle zvěrokruhu

Beran 28. 9. 2023

Experimenty kombinující kreativitu a technologie mohou vést k možnostem zvýšení vašich příjmů. Jste vnímaví k novým nápadům a ochotní vynaložit úsilí, abyste je využili ve svůj prospěch. Pravděpodobně objevíte nové talenty, o kterých jste nevěděli, že je máte. Tento den je vhodný k tomu, abyste se přihlásili do kurzu, navštívili přednášku nebo vyhledali doučování.

Celý horoskop pro dnešní den

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost ⑱

Partnerský horoskop
Partnerský horoskop

Partnerský horoskop

Jste si souzení? Zvolte znamení a zjistěte, jestli vám hvězdy přejí.